aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

koronawirus

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u dalszych 910 osób, najwięcej nowych przypadków odnotowano na Mazowszu i w Wielkopolsce; zmarło kolejne 11 zakażonych osób – podało w niedzielę Ministerstwo Zdrowia.

koronawirus

Na COVID-19 zmarło 17 kolejnych osób. Potwierdzono też 757 nowych zakażeń. Od poniedziałku zdiagnozowano 3 176 nowych chorych i zanotowano 82 zgony, czyli wykryto o 948 więcej chorych i zanotowano o 33 zgonów więcej niż w tym samym okresie tydzień wcześniej – wynika z danych Ministerstwa Zdrowia.

8 raport

Kamiennogórskie starostwo opublikowało dane dotyczące zachorowań na koronawirusa na terenie powiatu kamiennogórskiego.

8 raport

Kamiennogórskie starostwo opublikowało dane dotyczące zachorowań na koronawirusa na terenie powiatu kamiennogórskiego.

raport woj

Wojewoda dolnośląski podał informacje o chorych na Covid-19 na terenie województwa od początku epidemii do 19 września do godziny 12:15.

koronawirus

Na COVID-19 zmarło kolejnych 16 osób, potwierdzono też 837 nowych zakażeń koronawirusem wobec 600 w środę – poinformowało w czwartek Ministerstwo Zdrowia.

koronawirus

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u dalszych 1002 osób – podało w sobotę Ministerstwo Zdrowia. To najwyższa odnotowana dotąd liczba nowych przypadków. Resort przekazał też, że zmarło kolejne 12 osób.

raport woj

Wojewoda dolnośląski podał informacje o chorych na Covid-19 na terenie województwa od początku epidemii do 17 września do godziny 12:45.

koronawirusJak informuje wojewoda dolnośląski - Mamy 37 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku.

koronawirusW związku z dużym wzrostem zachorowań na „COVID-19” w Republice Czeskiej, Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego przypomina o konieczności przestrzegania zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowanie się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny.

REKLAMA