aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. via PTSM - JR

W dniu 23 września 2017 roku na pierwszą jesienną wycieczkę po Rudawach Janowickich wyruszyli młodzi członkowie Szkolnego Koła Turystyczno-Przyrodniczego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze uczestniczący w cyklu wycieczek krajoznawczo-przyrodniczych „W harmonii z przyrodą”. Cykl organizowany jest dla młodych mieszkańców Kamiennej Góry przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 22 czerwca 2017 roku młodzi kamiennogórscy turyści w czterech grupach wzięli udział w tradycyjnym Miejskim Podsumowaniu Szkolnego Roku Turystycznego 2016/2017. W reprezentacyjnej Sali Witrażowej kamiennogórskiego ratusza podsumowano dokonania turystyczne uczniów klas drugich i trzecich Szkoły Podstawowej nr 1 oraz klas IV-VI obu kamiennogórskich szkół podstawowych.

Aktualizacja 26.06.2017
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

fot. via PTSM-JR

W dniach 15-17 września .2017 roku uczniowie dwóch klas III a oraz VII a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyły w wycieczkę do Domu Wczasów Dziecięcych w Przemkowie. Wycieczka przyrodnicza została zorganizowana w ramach cyklu „Poznajemy zabytki i obiekty przyrody” organizowanego przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Kamiennej Górze dla młodych mieszkańców naszego miasta przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 21 czerwca 2017 roku uczniowie dwóch klas III b i III c ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze wybrali się na wycieczkę edukacyjną w ramach „Cykl imprez turystyczno-krajoznawczych dla młodzieży szkolnej z terenu powiatu kamiennogórskiego” organizowany przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Kamiennej Górze Zajęcia edukacyjne zostały przeprowadzone przez edukatorkę Centrum Informacyjnego Karkonoskiego Parku Narodowego w Karpaczu Aleksandrę Trytek. Cykl wycieczek do Ośrodków Edukacji Ekologicznej organizowany jest przy wsparciu finansowym Powiatu Kamiennogórskiego.

Aktualizacja 26.06.2017.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

fot. via PTSM-JR

W dniu 20 września 2017 roku uczniowie dwóch klas III a oraz III d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Karkonoskiego Banku Genów KPN w Jagniątkowie zorganizowanej przez Zarząd Oddziału PTSM. Zajęcia edukacyjne przeprowadziła kierownik KBG KPN Marta Kroczek oraz Patrycja Rachwalska. Była to trzynasta z tegorocznych wycieczek edukacyjnych dla młodych mieszkańców Kamiennej Góry do Ośrodków Edukacji Ekologicznej organizowanych przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

PTSM-JR

W dniu 20 czerwca 2017 roku uczniowie klasy III a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze wybrali się na wycieczkę edukacyjną w ramach „Cykl imprez turystyczno-krajoznawczych dla młodzieży szkolnej z terenu powiatu kamiennogórskiego” organizowany przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Kamiennej Górze Zajęcia edukacyjne zostały przeprowadzone przez edukatorkę Centrum Informacyjnego Karkonoskiego Parku Narodowego w Karpaczu Aleksandrę Trytek. Cykl wycieczek do Ośrodków Edukacji Ekologicznej organizowany jest przy wsparciu finansowym Powiatu Kamiennogórskiego.

Aktualizacja 26.06.2017.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

fot. via PTSM-JR

W dniu 14 wrzenia 2017 roku uczniowie klasy VI b ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Ośrodków Edukacji Ekologicznej zorganizowany przez Zarząd Oddziału PTSM w Kamiennej Górze dla młodych mieszkańców Kamiennej Góry. Zajęcia edukacyjne zostały przeprowadzone przez edukatorkę Centrum Informacyjnego Karkonoskiego Parku Narodowego w Karpaczu Aleksandrę Trytek. Była to dwunasta z tegorocznego cyklu wycieczek do Ośrodków Edukacji Ekologicznej organizowanych przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 14 czerwca 2017 roku uczniowie klasy V b ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze wybrali się na wycieczkę edukacyjną w ramach „Cykl imprez turystyczno-krajoznawczych dla młodzieży szkolnej z terenu powiatu kamiennogórskiego” organizowany przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Kamiennej Górze Zajęcia edukacyjne zostały przeprowadzone przez edukatorkę Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych Oddział w Wałbrzychu Aleksandrę Halewicz. Cykl wycieczek do Ośrodków Edukacji Ekologicznej organizowany jest przy wsparciu finansowym Powiatu Kamiennogórskiego.

fot. via PTSM-JR

W dniu 13 września 2017 roku uczniowie dwóch klas V a oraz V c ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Ośrodków Edukacji Ekologicznej zorganizowany przez Zarząd Oddziału PTSM w Kamiennej Górze dla młodych mieszkańców Kamiennej Góry. Zajęcia edukacyjne zostały przeprowadzone przez edukatorkę Centrum Informacyjnego Karkonoskiego Parku Narodowego w Karpaczu Annę Walusiak. Była to jedenasta z tegorocznego cyklu wycieczek do Ośrodków Edukacji Ekologicznej organizowanych przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 12 czerwca 2017 roku uczniowie dwóch klas II a i II d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze wzięli udział w kolejnej wycieczce w ramach cyklu wycieczek edukacyjnych do Ośrodków Edukacji Ekologicznej. Zajęcia edukacyjne zostały przeprowadzone przez edukatorkę Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa „Salamandra” w Myśliborzu” Monikę Grajek-Trześniowską. Była to dziesiąta z tegorocznego cyklu wycieczek organizowanego przez Zarząd Oddziału PTSM w Kamiennej Górze dla młodych mieszkańców Kamiennej Góry organizowanego przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

Aktualizacja 26.06.2017.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć