aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. lh

Smartfon Apple iPhone 6s, opaski aktywności od Xiaomi i Fitbit, nowoczesne urządzenia do sterowania ogrzewaniem oraz zestawy gadżetów – wszystkie te nagrody są do zgarnięcia w drugiej edycji konkursu firmy TECH Sterowniki zorganizowanego pod hasłem „TECHnologicznie nakręceni”. Co trzeba zrobić, by walczyć o nagrody? Przeczytajcie.

 

Zadanie konkursowe
Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wykonać trzy proste kroki.

Krok 1 Nagraj filmik
Chwyć za telefon, tablet lub aparat fotograficzny i nakręć krótki filmik prezentujący urządzenie/urządzenia firmy TECH Sterowniki. Jeśli nie masz jeszcze w swoim domu żadnego produktu firmy TECH Sterowniki, to przygotuj materiał, w którym zaprezentujesz wizualizację wybranego sterownika w formie makiety, rysunku itp. Postaraj się, aby Twój filmik był naprawdę wyjątkowy. Rozśmiesz, wzbudź podziw lub wpraw w zdumienie Jury, a na pewno Twój trud zostanie doceniony!

Krok 2 Wgraj przygotowany materiał na YouTube
Kiedy już będziesz zadowolony z efektów swojej pracy, to wrzuć materiał na YouTube. Zaznacz, że bierzesz udział w konkursie, dodając w opisie lub tytule filmiku hasztag #konkursTECH.

Krok 3 Poinformuj Jury o swojej pracy konkursowej
Zrób to za pośrednictwem zakładki „Zgłoś film”, która znajduje się na stronie konkursowej. W puste pole wklej link do filmiku na YouTube, a poniżej podaj swojego maila. Otrzymasz na niego informację zwrotną o akceptacji zgłoszenia.

Lista nagród
W konkursie do wygrania są:

  • smartfon Apple iPhone 6s
  • opaski aktywności: Fitbit Charge 2 oraz Xiaomi Mi Band 2
  • urządzenia od firmy TECH Sterowniki: zestaw ST-8S + C-8r + 2x STT-868 oraz regulator pokojowy ST-292 v3)
  • dwa zestawy gadżetów: plecak, power bank, kubek TECH + dodatkowe drobiazgi

Łatwo więc można policzyć, że nagrody otrzyma w sumie 7 osób, a ich wartość sięga 5600 zł, więc nie zmarnuj takiej okazji, bo gra jest warta świeczki!

Terminy i inne, ważne informacje
Termin nadsyłania prac konkursowych mija 24 września 2017 roku. Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz regulamin zabawy są dostępne na stronie: http://www.techsterowniki.pl/konkurs. Wszelkie pytania i uwagi dotyczące konkursu można kierować bezpośrednio na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..