aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. lh

Włoskie meble są doceniane przez restauratorów i hotelarzy już od wielu lat. Ich elegancja, ponadczasowy styl i wysoka trwałość sprawdzają się tam, gdzie zwykłe meble są niewystarczające. Jednym z najbardziej znanych producentów krzeseł i stołów do użytku w przestrzeni publicznej jest firma Pedrali. Co warto o niej wiedzieć?

 

Marka z tradycjami

Krzesła i stoły Pedrali, a także inne rodzaje mebli, są dostępne na rynku od 1963 roku. Producent posiada dzięki temu wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu mebli kontraktowych, przeznaczonych do użytku w galeriach handlowych, hotelach, salach konferencyjnych, restauracjach, kawiarniach oraz biurach. Produkty z oferty przedsiębiorstwa sprawdzają się zarówno w strefach relaksu i food court, jak i na stanowiskach pracy.

Marka oferuje również zewnętrzne meble do ogródków restauracyjnych i kawiarnianych. Doświadczenie Pedrali w tej dziedzinie jest większe niż innych producentów, dzięki czemu krzesła czy stoły z oferty marki są wykonane znacznie solidniej. Ponadto ogromnym atutem mebli zewnętrznych włoskiego producenta jest różnorodność wzorów i kolorów.

Mnogość materiałów

Meble wykonane z litego drewna, wytrzymałego tworzywa sztucznego, aluminium lub tapicerowane – to wszystko można znaleźć w ofercie Pedrali. Włoska firma łączy elegancję z praktycznością, oferując krzesła czy stoły łatwe w czyszczeniu, odporne na uszkodzenia mechaniczne i posiadające lekką konstrukcję. W przypadku mebli do użytku zewnętrznego marka stawia dodatkowo na odporność na czynniki atmosferyczne, a w przypadku mebli biurowych – na podwyższoną wytrzymałość na częste i intensywne użytkowanie.

Dzięki temu, że Pedrali tworzy krzesła, stoły czy fotele z różnych materiałów, łatwiejsze jest dopasowanie rodzaju mebli do estetyki, w jakiej utrzymane jest hotelowe wnętrze lub restauracyjny ogródek. Nowoczesne meble z aluminium malowanego proszkowo, czy bardziej tradycyjne meble z litego drewna, przypadną do gustu wielu restauratorom i właścicielom galerii handlowych bądź hoteli. Co więcej, jeżeli wybierze się meble tapicerowane, w ofercie Pedrali znajdzie się wiele tkanin obiciowych o różnych barwach.

Pedrali spełnia nawet największe wymagania

Marka z Włoch od ponad 50 lat zdobywa uznanie na całym świecie. Tysiące pozytywnych opinii o jej produktach świadczą o tym, że oferowane przez nią meble spełniają nawet najwyższe wymagania. Bez względu na to, czy szuka się wygodnych i solidnych foteli do niewielkiego biura, czy też zamawia się kilkadziesiąt stołów do ogromnego hotelu, Pedrali zaproponuje meble, które sprawdzą się doskonale w miejscu, w jakim się znajdą.