aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. via wp

EGR to system, który jest obecny niemal w każdym aucie. Instalacja systemu EGR obniża liczbę toksyn w spalinach i poprawia temperaturę pracy silnika spalinowego. Niestety zawór EGR należy do typowych części eksploatacyjnych, który wraz z przebiegiem trzeba wymienić na nowy. Z jakich producentów korzystać, by mieć gwarancję pierwotnych cech systemu EGR?

Zawór EGR to zawór recyrkulacji spalin, którego podstawowym zadaniem jest regulowanie przepływu spalin. Zawór wyposaża się w innowacyjne technologie, dzięki czemu posiada on m.in. czujnik temperatury oraz układu, które pozwalają ustalić ich stopień otwarcia. Podczas wymiany należy korzystać z oferty tylko najlepszych marek, co daje gwarancję niezawodności i długiej trwałości. Zawory EGR w sklepie internetowym iParts.pl to właśnie takie zamienniki – podaje specjalista ds. sprzedaży sklepu iParts.pl, lidera sprzedaży online. Które z renomowanych marek najlepiej wybrać? Sprawdźmy...

Zawory EGR Pierburg

Pierburg to hiszpański producent części zamiennych, które z powodzeniem wykorzystuje się także na pierwszy montaż do wielu popularnych marek samochodowych. Firma słynie przede wszystkim z produkcji turbosprężarek, filtrów paliwa, kolektorów oraz właśnie zaworów EGR. Zawory EGR Pierburg to wysokiej jakości części, które zajmują solidną pozycję na rynku części zamiennych. Z zaworów EGR hiszpańskiej marki korzysta m.in. koncern Renault.

Zawory EGR od Hella

Hella to niemiecki gigant, który produkuje części zamienne oświetlenia samochodowego, elektroniki samochodowej oraz wielu innych, w tym zawory EGR. Zawory EGR Hella słyną z solidnej, dokładnej produkcji. Każda z części jest precyzyjnie sprawdzana i testowana zarówno pod względem trwałości, wydajności, jak i jakości. Zawory EGR od koncernu Hella trafiają do wielu czołowych producentów aut, którzy wykorzystują te elementy na wyposażenie fabryczne swoich samochodów.

Zawory EGR SWAG

SWAG to kolejny przedstawiciel niemieckiej myśli technologicznej. Bogata oferta przedsiębiorstwa składa się z ponad 16 tys. części zamiennych do samochodów, w tym doskonałej jakości zaworów EGR dedykowanych samochodom europejskim i azjatyckim. Zawory EGR SWAG niemieckie przedsiębiorstwo produkuje zgodnie z najnowszymi specyfikacjami części wykorzystywanych w seryjnej produkcji samochodów, co daje gwarancję bardzo dobrej jakościowo, niezwykle funkcjonalnej części.

Zawory EGR Delphi

Delphi to czołowa marka części zamiennych, która współpracuje z największymi producentami samochodów. Delphi produkuje na tzw. "pierwszy montaż" m.in. wysokiej jakości zawory EGR, które można także kupić na rynku części zamiennych. Wszystkie zawory EGR produkowane przez firmę Delphi spełniają najnowsze normy jakości części oryginalnych, co umożliwiło wyprowadzenie firmy na szczyt sprzedaży części samochodowych.

Zawory EGR Vemo

Vemo to kolejna niemiecka marka, która wyspecjalizowała się w produkcji wysokiej jakości zaworów EGR do aut produkcji europejskiej. Każda z części Vemo przed trafieniem na rynek motoryzacyjny zostaje starannie skontrolowana, by spełniać rygorystyczne wymogi rynku. Dzięki temu nie ma tu miejsca na błędy, czego najlepszym dowodem jest zainteresowanie zaworami EGR Vemo przez największe koncerny samochodowe w Europie.