aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. lh (ts)

Nie od dziś wiadomo, że panie przywiązują szczególną wagę do podarunków. Dlatego zanim wybierzesz prezent dla dziewczyny, prezent dla przyjaciółki czy prezent dla mamy, rozważ kilka ciekawych propozycji, które dla Ciebie przygotowaliśmy, jak ozdoby i dekoracje wnętrz, obrazy, plakaty lub zestawy plakatów. Dowiedz się, czym są naprawdę fajne prezenty dla niej.

 

1. Ozdoby, bibeloty
Ręczne robione pudełka, zgrabne figurki, fikuśne flakoniki i inne, subtelne drobiazgi są tym, co kobiety wprost uwielbiają. Żeby w ten sposób sprawić radość kobiecie i mieć pewność, że dana ozdoba to naprawdę fajny prezent, unikaj tzw. chińszczyzny i masowo produkowanych towarów, które nie mają w sobie nic z oryginalności. Cenione są natomiast ozdoby hand made – eleganckie i wykonane z pasją przez ludzi obdarzonych prawdziwym talentem rzemieślniczym, a nie przez robotników w chińskich fabrykach.

2. Wyjazd, pobyt w SPA, hotelu
Która kobieta nie lubi się zrelaksować? Niezależnie, czy chodzi o prezent dla mamy, prezent dla dziewczyny, czy prezent dla przyjaciółki, sfinansowanie wyjazdu lub pobytu w SPA bądź hotelu jest zawsze dobrym pomysłem. Razem z obdarowywaną kobietą albo w pojedynkę, bilet na samolot do Barcelony, weekend w SPA czy tydzień w hotelu nad morzem to zdecydowanie dobry pomysł.

3. Plakaty
Plakaty do kuchni, sypialni czy plakaty do salonu to idealny prezent na nowe mieszkanie, urodziny, imieniny lub inną okazję. Różnorodność tematyczna plakatów sprawia, że bez problemu znajdziesz egzemplarz odpowiadający zainteresowaniom obdarowywanej kobiety.
Jeżeli Twoja dziewczyna lubi koty możesz jej podarować na przykład plakat z kotem (https://posterilla.pl/pl/p/Tu-rzadzi-kot/260). Gdy natomiast lubi gotować możesz kupić jej plakat z ziołami (https://posterilla.pl/pl/p/Zielnik/452). Jeżeli macie duża powierzchnię można stworzyć wyjątkowy zestaw z kilku plakatów np. botanicznych (https://posterilla.pl/pl/c/Kolekcja-botaniczna/81).

4. Biżuteria
Równie dobrze możesz znaleźć piękne kolczyki dla żony, jak i elegancki naszyjnik dla matki. Biżuterię można bowiem ubrać niezależnie od wieku – prawidłowo dobrana, ucieszy każdą kobietę.

5. Książka
Prezent dla niej, który się spodoba? Jeśli wiesz, co czyta kobieta, którą zamierasz obdarować, możesz kupić jej książkę. O ile będzie dobrze dobrana, z pewnością sprawi dużo radości. Zanim jednak zdecydujesz się na dana pozycję, postaraj się dowiedzieć, co w najbliższym czasie planuje przeczytać – wtedy łatwo spełnisz jej potrzebę.