aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Gambit Lubawka

W związku z realizacją projektu – Wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji płyt uszczelkarskich nowego typu metodą kalandrowania – Gambit Lubawka sp. z o.o. z siedzibą w Lubawce poszukuje osób na stanowisko:

Technolog ds. kompozytów elastomerowych

Główne zadania:

  • nadzór nad przebiegiem procesów technologicznych
  • wprowadzanie optymalizacji procesów produkcyjnych
  • opracowywanie i wdrażanie do produkcji nowej techniki i technologii.
  • prowadzenia prac badawczo- wdrożeniowych.

Firma oferuje:

  • interesującą i rozwojową pracę w Spółce o unikalnej technologii w Polsce
  • możliwość poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego, preferowane w zakresie chemii, materiałoznawstwa lub nauk pokrewnych.
  • samodzielności i doskonałej organizacji pracy
  • inicjatywy w działaniu
  • mile widziana praktyczna znajomość języka angielskiego