aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. via lh

Coraz więcej osób w naszym kraju decyduje się na to, by pracować w domu. Trzeba przyznać, że coraz więcej jest aktualnie takich zawodów, w przypadku których jest to jak najbardziej możliwe. Copywriter, grafik, projektant, architekt, tłumacz…długo można byłoby wymieniać. Warto pomyśleć o tym, jak powinien być urządzony pokój do pracy dla takich właśnie osób. Czy tylko meble są w nim ważne?


Co powinno znaleźć się w gabinecie?
Zwykle pracujemy dziś przy komputerze, zatem sprzęt ten, biurko oraz wygodne krzesło to zdecydowanie podstawowe elementy wyposażenia. Na pewno przyda się także lampka, jeśli będziemy nasze zawodowe obowiązki wykonywać również w godzinach wieczornych. Jednak nie zapominajmy o tym, że nie tylko meble są tu decydującymi elementami. Na pewno warto bowiem zadbać także o ozdoby i dekoracje. Wszak w pomieszczeniu tym będziemy spędzać codziennie wiele godzin – dlatego musi być dopracowane w każdym calu!
Jeśli chodzi o dekoracje naścienne, na pewno warto postawić na stylową fototapetę. Warto, by była ona skomponowana głównie z zieleni – jest to bowiem kolor, który pomaga naszym oczom odpocząć, zregenerować się i zrelaksować po wielu godzinach spędzonych przy ekranie komputera. Obrazy też są dobrym pomysłem (zarówno jeśli chodzi o jedną sztukę na powierzchni ściany, jak i całą galerię miniobrazów). Wielbiciele standardowych rozwiązań jak najbardziej pozwolić sobie mogą na tapety. Jednak nie tylko o dekoracjach naściennych powinna być tu mowa, warto byłoby wprowadzić do tej przestrzeni i inne ozdoby. Jakie? Choćby parawany pokojowe (https://www.fototap.pl/tapety), dzięki którym tanio i skutecznie oddzielimy od siebie różne przestrzenie jednego pomieszczenia (spełniające różne funkcje), zasłonimy ten kat, który być może nie prezentuje się najlepiej, a jednocześnie wprowadzimy do wnętrza dużą dawkę designu na poziomie światowym.
Ile to kosztuje?
Na szczęście stylowe parawany nie mogą nazwane być dekoracjami drogimi. Już za nieco ponad 400 złotych zakupić bowiem możemy egzemplarz, który stanie się głównym elementem ozdobnym całej przestrzeni. Szybko przekonamy się o tym, że był to aranżacyjny strzał w dziesiątkę. Teraz piękno i design na światowym poziomie nabiorą nowego znaczenia!