aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Gambit - Lubawka

Gambit Lubawka sp. z o.o. z siedzibą w Lubawce poszukuje osoby na stanowisko:
Księgowa/Księgowy

Główne zadania:
• księgowanie dokumentów Spółki
• przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych
• udziałem w procesach zamknięcia miesiąca, roku oraz w przygotowaniu rozliczeń CIT i VAT
• współpracą przy tworzeniu sprawozdań finansowych według standardów polskich

Firma oferuje:
• interesującą i rozwojową pracę w Spółce o unikalnej technologii w Polsce
• możliwość poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego, preferowane w zakresie rachunkowości i finansów.
• minimum 3 letniego doświadczenia w księgowości podmiotów prowadzących księgi rachunkowe
• znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemu F-K
• samodzielności i doskonałej organizacji pracy