aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Gambit Lubawka

Główne zadania:
• obsługa korespondencji przychodzącej do firmy i wychodzącej
• drukowanie, kopiowanie, faksowanie i kompletowanie dokumentów.
• przyjmowanie interesantów (z zewnątrz i z wewnątrz firmy),
• odbieranie telefonów, przyjmowanie i łączenie rozmów,
• serwowanie poczęstunku dla gości firmy, organizacja cateringu
• przygotowywanie, ewidencjonowanie i analiza dokumentacji związanej z dystrybucją wyrobów Spółki,

Firma oferuje:
• interesującą i rozwojową pracę w Spółce o unikalnej technologii w Polsce
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pełen pakiet socjalny

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• komunikatywność i wysoka kultura osobista
• umiejętność organizacji pracy, operatywność, samodzielność, rzetelność i dokładność
• znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office i innych urządzeń biurowych

Firma skontaktuje się tylko z wybranymi osobami