aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. lh

Biurko to nie tylko atrybut wyposażenia naszego wnętrza, to niezbędny mebel, który potrzebuje każda osoba korzystająca z komputera. Biurka do pracy, odrabiania lekcji czy do grania goszczą we wszystkich pokojach dzieci i zapracowanych rodziców. Często w miejscu w którym mieszkamy nie ma na tyle przestrzeni aby wstawić dowolne biurko. Jeśli potrzebny jest mebel o odpowiednich wymiarach aby  wkomponował się w pokój warto pomyśleć nad biurkiem na zamówienie. Idealnie parametry biurka sprawią, że nasze stanowisko do pracy czy nauki będzie wygodne i komfortowe.

 

 

Biurko na wymiar - rozwiązanie dostępne dla każdego

 

Biurka personalizowane to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesność oraz unikalność. Aby biurko spełniało swoje zadanie najlepiej wykonać je na zamówienie, biorąc pod uwagę wszystkie parametry pokoju oraz indywidualne potrzeby użytkownika. Zatem z jakich parametrów powinno składać się biurko, zaprojektowane pod nasze wnętrze? 

Po pierwsze najważniejszym elementem jest wielkość i kształt biurka, który będzie uzależniony od ilości miejsca, które posiadamy. W zależności od tego, do czego będziemy używać biurko, potrzebujemy odpowiedniej przestrzeni – im więcej miejsca,  tym większy blat powinniśmy zamówić. Na pewno już wiesz do czego będziesz wykorzystywać swoje biurko – czy będzie to praca przy komputerze, szycie ubrań, ustawienie sprzętu muzycznego a może realizacja innego hobby. Personalizowane biurko w sypialni w ciągu dnia może być miejscem pracy, a wieczorem stworzyć przyjazny klimat do grania. Biurko w pokoju dziecka stanie się miejscem do nauki, odrabiania lekcji a także kreatywnej zabawy.  W takich sytuacjach biurko na wymiar staje się jeszcze bardziej potrzebne i indywidualne wymiary są sporym udogodnieniem.

 

Biurka na wymiar - dobór odpowiedniego modelu

 

Drugim kluczowym elementem przy wyborze biurka na zamówienie jest prawidłowe dobranie wysokości roboczej blatu biurka, dzięki któremu zachowamy prawidłową postawę ciała podczas korzystania z komputera czy odrabiania pracy domowej. Decydując się na biurko z elektryczną regulacją wysokości zyskujemy możliwość zmiany pozycji z siedzącej na stojącą, dzięki której odciążymy nasz kręgosłup, poprawimy krążenie krwi a także zmniejszymy uczucie zmęczenia. Elektryczna regulacja wysokości blatu świetnie sprawdzi się przy dzieciach - biurko rośnie razem z dzieckiem a dodatkowa funkcja zapamiętywania pozycji pozwoli na to aby z biurka korzystali wszyscy domownicy. Mając dzieci wiemy, że najważniejsze jest ich bezpieczeństwo - dlatego przy zakupie biurka zdecydujmy się na rozwiązanie posiadające system antykolizyjny. Ważne jest stworzenie biurka mającego na celu uwzględnienie aspektów ergonomii, dlatego warto wybrać bezpieczny i stabilny sprzęt. 

 

Biurko komputerowe to nowoczesny mebel

 

Możesz zwiększyć funkcjonalność swojego biurka poprzez dodanie różnych modułów. Często stosowanym elementem jest gniazdo zasilające, które pozwoli podłączyć takie urządzenie jak monitor, drukarka czy smartfon. Dodatkowym rozwiązaniem, które umożliwi uporządkowanie wszystkich przewodów jest przepust na kable. Nie od dziś wiemy, że nasz wzrok jest najważniejszy. Moduł oświetlenia biurka zapewnia odpowiedni komfort zarówno podczas grania w ulubione gry, jak również podczas pracy przy komputerze zwłaszcza w godzinach wieczornych. 

 

Masz już dość szukania idealnego biurka? W dzisiejszych czasach jest wiele możliwości aby stworzyć biurko pod wymiar. Możesz sam ustalić szerokość, wysokość oraz głębokość swojego wymarzonego biurka! Dzięki temu bez problemu dopasujesz mebel do wymiarów pomieszczenia i zagospodarujesz każdy centymetr przestrzeni. 

Mobiusdesk https://mobiusdesk.pl

Biurko elektryczne z dodatkowymi modułami które zwiększają funkcjonalność

 

REKLAMA