aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Zbliża się pierwszy weekend czerwca, tradycyjna data organizacji Dni Kamiennej Góry. Znani są już pierwsi wykonawcy, miasto szuka chętnych do obsługi strefy gastronomicznej i handlowej.

Dni Kamiennej Góry 2017 odbędą się nad zalewem w dniach 2-4 czerwca. W piątek (2 czerwca) gwiazdą będzie grupa Video, zaplanowano również dyskotekę. W sobotę odbędzie się Green Water Festival, a gwiazdą wieczoru będzie Kasia Kowalska. W niedzielę zaplanowano Przegląd Piosenki Przedszkolnej, Biesiadę z Piosenką oraz występy zespołów Gentelmans oraz Piękni i Młodzi. Głównym wydarzeniom towarzyszyć mają dodatkowe imprezy.

Miasto poszukuje wykonawcy strefy gastronomicznej. Oczekuje ustawienia stoisk o różnym asortymencie oraz ławostołów i parasoli. Wykonawca musi sobie zapewnić agregat prądotwórczy i załatwić formalności związane m.in. ze sprzedażą alkoholu.

Oferty można składać do 28 marca do godziny 15. O wyborze oferty decydować będzie zaproponowana cena oraz doświadczenie w realizacji podobnych przedsięwzięć, atrakcyjność zaproponowanej strefy gastronomicznej oraz pomysły na dodatkowe atrakcje m.in. na plaży.

Szczegóły - kliknij tutaj

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA