aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu x 3 4 5 6 7 8 9 materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog 12 13 14 15 16 17 18 19 20

fot. Dolnośląski Urząd Wojewódzki

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej ma nową p.o. zastępcy komendanta. Po raz pierwszy w Polsce funkcję taką objęła kobieta.

 

Powierzenie obowiązków nastąpiło w piątek (10 listopada). Podczas uroczystości związanej z obchodami Święta Niepodległości.

Pełniącą obowiązki zastępcy komendanta w Kamiennej Górze została mł. bryg. mgr inż. Agnieszka Mendelska. Nowa p.o. zastępcy do tej pory pełniła służbę w Komendzie Miejskiej w Wałbrzychu. Najpierw na Miejskim Stanowisku Kierowania i w Wydziale Operacyjno-Szkoleniowym, a od 1 stycznia 2004 roku w Sekcji Kontrolno-Rozpoznawczej. Pracę w Wałbrzychu kończy jako kierownik sekcji.

Służbę rozpoczęła w 1997 roku w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. W 2002 roku jej praca magisterska zajęła drugie miejsce w konkursie na najlepszą pracę dyplomową organizowanym przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa.

fot. Dolnośląski Urząd Wojewódzki

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez