aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Dwie firmy chcą dostarczyć Kamiennej Górze scenę, barierki i płoty odgradzające. Dzisiaj (środa, 18 kwietnia) minął termin składania ofert w przetargu.

 

Miasto Kamienna Góra ogłosiło przetarg na zakup sceny z zadaszeniem (część pierwsza) oraz zakup barierek i płotów odgradzających (część druga). Zakup zaplanowany został w ramach projektu „Wschodnie Karkonosze i Brama Lubawska żyją kulturą i sportem”. Nowe wyposażenie ma być wykorzystywane podczas imprez na terenie miasta.

Pierwsza część przetargu dotyczy zakupu sceny o wymiarach 10 x 8 metrów wraz z zadaszeniem, schodami i barierkami ochronnymi. W drugiej części miasto chce kupić 12 ciężkich barierek ochronnych, 60 lekkich oraz 140 płotów odgradzających.

Na realizację obu części miasto chciało przeznaczyć 270 tys. zł, w tym 215 tys. zł na scenę i 55 tys. zł na barierki. Do przetargu przystąpiły dwie firmy, obie złożyły oferty na obie części zamówienia. Firma z Ostrowa Wielkopolskiego za scenę chce prawie 161 tys. zł, a za barierki prawie 74 tys. zł. Drugi z oferentów, firma z Mielca, zaproponowała prawie 210 tys. zł za scenę i prawie 42 tys. zł za barierki.

Zamówienie ma być zrealizowane do 30 maja 2018 roku.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez