Reklama

Po narkotykach

W dniu 3 czerwca funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali na jednej z głównych ulic miasta samochód osobowy marki VW Passat. Policjanci podczas patrolu zwrócili uwagę na kierowcę, co do którego mieli podejrzenie, że może on znajdować się pod wpływem narkotyków.

Mężczyzna nie podróżował sam. Jechało z nim 9-cio letnie dziecko wraz z matką. Po zatrzymaniu zachowywał się lekceważąco, nie bardzo zdając sobie sprawę z powagi sytuacji. Wykonane badanie narkotestem wskazało jednoznacznie, że kierowca znajduje się pod wpływem metamfetaminy, co zresztą on sam potwierdził. Funkcjonariusze zatrzymali 36-latka, którego przewieźli do szpitala, gdzie została pobrana mu krew. Jego pojazd trafił tego dnia na policyjny parking.

 

foto: OPI_KPP KG

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama