aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Nazywam się Balbina. Jestem 3-letnią suczką. Całe swoje życie spędziłam na łańcuchu. Nie wiem co to znaczy spać na kanapie, mieć swoje zabawki czy pełną miskę jedzenia. Nawet nie miałam budy, w której mogłabym się wyspać i ogrzać. Moje życie toczyło się dalej z dnia na dzień... Każdy dzień wyglądał tak samo.Przywiązana na krótkim łańcuchu opuszczona i spragniona ludzkich rąk. Nigdy nie byłam solidnie nakarmiona. Pewnego dnia do
zagrody w której mieszkam z innymi psami przyszli ludzie - Mężczyzna i Kobieta i przynieśli promyk nadziei. Patrzyli na Nas i nakarmili do syta. Uwierzyłam, że ktoś może mnie pokochać i zapragnąć, żebym ja również obdarzyła miłością. Pewnego mroźnego dnia 4 lutego Ci ludzie znowu przyjechali do Nas. I wtedy pierwszy raz jechałam samochodem. Zawieźli mnie do weterynarza gdzie pierwszy raz zostałam dokładnie przebadana.

Od 4 lutego przebywam w hoteliku dla zwierząt. Wiem co to znaczy dostawać stałe posiłki. Nauczyłam się pięknie chodzić na smyczy. Podaję pięknie łapkę. Jestem spragniona kontaktu z człowiekiem. Toleruję inne zwierzęta.

Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji Balbiny: Monika 507 633 470

Balbina

 

REKLAMA