aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Olimpia Kamienna Góra : Sparta Grębocice

Piłkarze Olimpii Kamienna Góra mogli wysoko wygrać dzisiejsze (sobota, 11 listopada) spotkanie ze Spartą Grębocice. Przewagę stracili w końcówce, w siedem minut.

 

W wyrównanym spotkaniu obie drużyny miały dogodne sytuacje strzeleckie. Długo jednak nie potrafiły ich wykorzystać. Pierwsza bramka padła w 39'. Strzał z prawego skrzydła, z narożnika pola karnego oddał Przemysław Powiertowski. Piłka wpadła do bramki tuż pod poprzeczką.

W drugiej połowie przewaga Olimpii rosła. W 53' na boisko wszedł Konrad Domin. Chwilę później, w polu karnym rywala, po raz pierwszy w meczu miał kontakt z piłką i od razu zdobył gola. Przewagę Olimpii powiększył w 60' Jakub Zasada ładnym strzałem z dystansu. Goście pokazali jednak, że grać trzeba do końca. W 83' minucie, po strzale jednego z rywali, bramkarz Olimpii wybił piłkę wprost pod nogi Michała Górskiego. Rezerwowy gości zmniejszył stratę Sparty. W 85' celny strzał z pola karnego oddał jeden z zawodników z Grębocic. W 89' z lewego skrzydła strzelał Kamil Kaczmar. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. W 93' Sparta mogła wywalczyć prowadzenie. Po mocnym strzale piłka odbiła się jednak od słupka.

Olimpia Kamienna Góra : Sparta Grębocice - 3:3 (1:0)

Skład Olimpii: Damian Powiertowski, Kacper Zasada, Jakub Zasada, Tomasz Łatka, Łukasz Bieńkowski, Sebastian Sochacki, Aleksander Duda, Marcin Hadała (72' Marcin Masiel), Przemysław Powiertowski (84' Kacper Schabiński), Łukasz Kraszewski, Bogdan Buda (53' Konrad Domin).

Skład Sparty: Jacek Szatkowski, Adam Filbier, Tomasz Łojewski, Łukasz Opyłowski, Andrzej Koryciński (46' Michał Górski), Sebastian Szala, Kamil Kaczmar, Adam Kubik (46' Patryk Duda), Mieczysław Gniewosz (65' Paweł Żmudziński), Mariusz Smoliński, Tomasz Bieleń.

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez