aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Czarni Przedwojów : Lechia Piechowice

Dzisiaj (niedziela, 15 kwietnia) w ramach rozgrywek klasy A Czarni Przedwojów podejmowali Lechię Piechowice.

 

W pierwszej połowie spotkania dominowali goście. To oni wypracowywali sytuacje strzeleckie i zagrażali bramce rywala. W 15' mocny strzał z rzutu wolnego z 22 metrów oddał Sebastian Rzepecki. Od straty gola Czarnych uratowała poprzeczka. W 30' ten sam zawodnik przeprowadził indywidualną akcję. Z prawego skrzydła wbiegł w pole karne i z 6 metrów oddał strzał. Bramkarz odbił piłkę. W 33' z 18 metrów strzelał Sławomir Sobczak. Bramkarz obronił również ten strzał. W 41' Tomasz Sobolewski oddał mocny strzał w kierunku bramki, z 2 metrów trafił prosto w twarz bramkarza Czarnych. Gra wznowiona została po kilku minutach, po udzieleniu pomocy bramkarzowi.

W drugiej połowie Czarni zagrali inaczej niż w pierwszej części spotkania, rzucili się do ataku i zaczęli zagrażać rywalowi. Do kolejnych sytuacji strzeleckich dochodził Sebastian Sondej. Nie był jednak skuteczny, piłki wyłapywał bramkarz i wynik nie zmieniał się. W 56' 18 metrów przed bramką piłkę przyjął Zbigniew Kwaśniewski. Doświadczony zawodnik Czarnych oddał strzał pod poprzeczkę. Bramkarz był bezradny. W następnych minutach Czarni mieli jeszcze kilka sytuacji strzeleckich, ale ich nie wykorzystali. Stopniowo zamykali się na swojej połowie, dając szansę gry rywalowi. W 75' najbliższy zdobycia bramki był Sebastian Rzepecki, ale piłkę po rzucie wolnym złapał bramkarz Czarnych. Decydujący cios gospodarze zadali w 87', w pole karne wbiegł Sebastian Sondej. Ograł obrońcę i bramkarza i zapewnił Czarnym wygraną. W nerwowej końcówce doszło jeszcze do przepychanek między zawodnikami.

Czarni Przedwojów : Lechia Piechowice - 2:0 (0:0)

Skład Czarnych: Marcin Stepko, Dawid Gucwa (78' Artur Bijak), Sebastian Kurek, Zbigniew Kwaśniewski, Piotr Migacz, Tomasz Pietrzykowski, Sebastian Sondej, Sylwester Stepko (46' Tomasz Szajb), Tomasz Wasilewski, Mariusz Doliński (48' Michał Wasik), Damian Gucwa.

Skład Lechii: Tomasz Niemiec, Radosław Paradowski, Marcin Kwiatkowski, Sławomir Sobczak, Michał Misiura, Sebastian Rzepecki, Tomasz Sobolewski, Michał Mackiewicz, Mateusz Myjak, TOmasz Bukat, Dawid Walczak.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez