aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Olimpia Kamienna Góra : Górnik Boguszów-Gorce

Piłkarze Olimpii Kamienna Góra zmierzyli się dzisiaj (sobota, 21 kwietnia) z Górnikiem Boguszów-Gorce. Mecz piłki nożnej rozegrany został w ramach IV ligi.

 

W pierwszej połowie w obu drużynach panował chaos. W grze brakowało precyzji. Olimpia przesunęła się do przodu, próbując atakować, ale jednocześnie dała szansę rywalowi na groźne ataki. Z przodu nieźle radzili sobie Bogdan Buda i Sebastian Sochacki. Słabsza gra w defensywie przyniosła efekt już w 9'. Po złym zagraniu w polu karnym celny strzał oddał Ryszard Bejnarowicz. W 11' głową strzelał Dominik Woźniak. Trafił w poprzeczkę. W 14' dośrodkowanie z rzutu rożnego dotarło w pole karne na głowę Bogdana Budy. Doświadczony zawodnik Olimpii skierował piłkę obok słupka. W 23' z 16 metrów mocny strzał po ziemi oddał Jarosław Maliszewski. Piłka przeleciała obok bramki. W 31' podobną sytuację zmarnował Jarosław Pryk. W 33' z 18 metrów strzelał Ryszard Bejnarowicz. Ponownie trafił do bramki. W 35' w polu karny piłkę zagrał ręką Łukasz Podgórski. Piłkę 11 metrów przed bramkarzem Górnika ustalił Bogdan Buda. Szansę na zdobycie bramki wykorzystał.

Druga połowa była niezłym widowiskiem. O zapewnienie kibicom emocji starali się piłkarze obu drużyn. W 54' Olimpia wykorzystała błąd obrońców Górnika. Piłkę przejął Konrad Domin i z bliska zdobył wyrównującego gola. W 70' w słupek trafił Przemysław Powiertowski. W 85' dogodną sytuację strzelecką miał Górnik. Z 4 metrów głową strzelał Adrian Maliszewski. Trafił prosto w bramkarza.

Olimpia Kamienna Góra : Górnik Boguszów-Gorce - 2:2 (1:2)

Skład Olimpii: Damian Powiertowski, Bartosz Młodziński, Jakub Zasada, Tomasz Cukier (46' Konrad Domin), Sebastian Sochacki, Aleksander Duda, Arkadiusz Kwaśniewski (86' Przemysław Kraszewski), Przemysław Powiertowski, Marcin Hadała (46' Kacper Filip), Bogdan Buda.

Skład Górnika: Marcin Jaskółowski, Łukasz Podgórski (58' Adrian Maliszewski), Rafał Grzelak, Jarosław Pryk, Rafał Pietrzak, Jarosław Maliszewski (65' Wojciech Choiński), Dominik Woźniak (80' Mateusz Gnosowski), Ryszard Bejnarowicz, Marek Pryk, Patryk Ostrowski, Zygmunt Bejnarowicz (77' Kamil Rudzki).

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez