aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

MOS Kamienna GóraNa stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne chłopców na szczeblu powiatowym. Rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

 

Bieg na 60 m:
1. Komorowski Dominik SP 1 K. G. 8,12
2. Jankowski Konrad SP 2 K.G. 8,75
3. Nasypany Paweł SP Lubawka 9,12
4. Czubaj Piotr SP 1 K.G. 9,16
5. Napora Hubert SP Lubawka 9,17
6. Turski Jakub SP Chełmsko Śl. 9,18
7. Bienias Eryk SP Marciszów 9,29
8. Koszul Janusz SP Krzeszów 9,32
9. Głowiński Szymon SP Krzeszów 9,44
10. Stawarz Maciej SP 2 K. G. 9,59
11. Nowak Igor SP Lubawka 9,66
12. Tokarski Marcin SP Chełmsko Śl. 9,84
13. Dorada Dominik SP Marciszów 9,97
14. Dziedziak Dawid SP Krzeszów 10,09
15. Machaj Marcel SP 1 K. G. 10,15
16. Rozmus Michał SP 2 K. G. 10,20
17. Proch Oliwier SP Pisarzowice 10,29
18. Antosik Natan SP Pisarzowice 10,29

Bieg na 300 m:
1. Iwaniczek Maciej SP Lubawka 50,00
2. Wodniak Oskar SP 1 K.G. 51,43
3. Ferenc Paweł SP 2 K.G. 51,56
4. Lickiewicz Gracjan SP Chełmsko Śl. 51,74
5. Dymek Gracjan SP Lubawka 51,87
6. Pawlik Patryk SP 2 K.G. 52,80
7. Bołoz Jacek SP Miszkowice 53,28
8. Majka Dominik SP Marciszów 53,57
9. Pyszczek Bartłomiej SP Marciszów 53,66
10. Sura Dawid SP 1 K.G. 53,77
11. Borys Wojtek SP Chełmsko Śl. 54,99
12. Gomółka Jakub SP 2 K.G. 55,14
13. Prokopowicz Damian SP 1 K.G. 55,46
14. Bakowicz Fabian SP Marciszów 55,81
15. Jabłonka Gracjan SP Lubawka 56,82
16. Sobolewski Jan SP Miszkowice 56,68
17. Michalik Marcel SP Krzeszów 58,08
18. Wądołowski Stanisław SP Krzeszów 1:00,04
19. Kasprzyk Dominik SP Chełmsko Śl. 1:00,46
20. Ruman Bartosz SP Krzeszów 1:00,53
21. Lewicki Radoław SP Pisarzowice 1:01,84

Bieg na 1000 m:
1. Szajda Mateusz SP Marciszów 3,20,00
2. Potoniec Jakub SP Lubawka 3,25,00
3. Pakiet Oktawian SP 1 K.G. 3,30,00
4. Olczak Patryk SP 1 K.G. 3,39,00
5. Kadłucki Karol SP Chełmsko Śl. 3,45,00
6. Zdanowicz Jakub SP 2 K.G. 3,50,00
7. Marciniak Dominik SP Lubawka 3,54,00
8. Biel Kacper SP Lubawka 3,55,00
9. Gliszczyński Igor SP Krzeszów 4:06,00
10. Bocheński – Lesiuk Bartosz SP 2 K.G. 4,24,00
11. Wierzbicki Wojciech SP Chełmsko Śl. 4,31,00
12. Kuczyński Michał SP Chełmsko Śl. 4,39,00
13. Majewski Jakub SP Pisarzowice 4,43,00

Skok w dal:
1. Olszak Krzysztof SP 1 K.G. 4,50
2. Stawiarski Maciej SP Pisarzowice 4,15
3. Matkowski Hubert SP Miszkowice 3,95
4. Bakowicz Oliwier SP Marciszów 3,78
5. Burhadt Tomasz SP Krzeszów 3,75
6. Jakub Michalik SP Krzeszów 3,72
7. Popko Karol SP Krzeszów 3,68
8. Kasprzyk Adrian SP Chełmsko Śl. 3,65
9. Chochorowski Wojciech SP Pisarzowice. 3,55
10. Krajewski Bartosz SP Chełmsko Śl. 3,49
11. Wąs Patryk SP 2 K.G. 3,42
12. Dyba Bartosz SP 1 K.G. 3,36
13. Fagasiński Dawid SP Lubawka 3,35
14. Rusiecki Jakub SP 2 K.G. 3,20
15. Zdziebłko Oliwier SP Chełmsko Śl. 2,60

Rzut piłeczką palantową:
1. Urbanek Seweryn SP 1 K.G. 55
2. Błaszczyk Dawid SP Marciszów 52
3. Wiącek Bartosz SP 1 K.G. 50,5
4. Obidowski Dawid SP 1 K.G. 47
5. Kwiatkowski Filip SP 2 K.G. 46,5
6. Tobiasz Wojciech SP Miszkowice 43
7. Kocoń Aleksander SP 2 K.G. 41,5
8. Bielak Konrad SP Lubawka 40,5
9. Gierek Dawid SP Chełmsko Śl. 39,5
10. Polak Maciej SP Pisarzowice 36,5
11. Benhalim- Lisowska Omar SP 2 K. G. 35
12. Olejarz Łukasz SP Pisarzowice 34,5
13. Piękoś Artur SP Chełmsko Śl. 32,5
14. Leśniara Marcel SP Lubawka 31
15. Matusik Patryk SP Lubawka 30,5

Pchniecie kulą:
1. Topolski Kacper SP Chełmsko Śl. 8,04
2. Majerski Marcel SP Marciszów 7,71
3. Kumorek Dawid SP Chełmsko Śl. 7,15
4. Jesorski Marcel SP Chełmsko Śl. 7,07
5. Przychodzki Szymon SP 2 K.G. 7,05
6. Grębla Dominik SP Miszkowice 6,83
7. Łachunowicz Miłosz SP 2 K.G. 6,78
8. Jesionka Karol SP Krzeszów 6,73
9. Pawlik Michał SP Krzeszów 6,72
10. Marciniak Alan SP 1 K.G. 6,63
11. Dubiel Konrad SP Krzeszów 6,55
12. Wójcik Filip SP Miszkowice 6,64
13. Polewski Bartłomiej SP 1 K.G. 6,49
14. Koralewski Rafał SP 1 K.G. 5,55

Skok wzwyż:
1. Murawski Marcel SP 1 K.G. 125
2. Dudczak Mateusz SP Chełmsko Śl. 120
3. Jedruch Jakub SP Marciszów 115
4. Gadek Jakub SP 1 K.G. 110
5. Zawadzki Gracjan SP Pisarzowice 110
6. Maziakowski Maciej SP 2 K.G. 100
7. Krauze Daniel SP Pisarzowice -

Sztafeta 4x100 m:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze 58,19
2. Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim 59,10
3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze 1,02,52
4. Szkoła Podstawowa w Lubawce 1,04,00
5. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie 1,04,78
6. Szkoła Podstawowa w Miszkowicach 1,05,00
7. Szkoła Podstawowa Pisarzowicach 1,08,00

Sztafeta szwedzka:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze 2,53,71
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze 2,55,87
3. Szkoła Podstawowa Pisarzowicach 2,59,16
4. Szkoła Podstawowa w Lubawce 3,03,15
5. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie 3,06,60
6. Szkoła Podstawowa w Miszkowicach 3,09,60

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze 109 pkt.
2. Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim 75
3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze 70
4. Szkoła Podstawowa w Lubawce 65
5. Szkoła Podstawowa nr Marciszowie 49
6. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie 48
7. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach 40
8. Szkoła Podstawowa w Miszkowicach 31

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez