aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL
fot. MOS Kamienna Góra

Na stadionie sportowym w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców z klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz klas trzecich gimnazjów.

 

Reprezentacje czterech szkół z powiatu kamiennogórskiego walczyły o awans do zawodów dolnośląskich w czterech blokach startowych: biegi krótkie, biegi średnie, skoki oraz rzuty.

Uzyskane wyniki uczniów każdej reprezentacji przeliczano na punkty wg tabel lekkoatletycznych. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wystartują 27 września na stadionie olimpijskim we Wrocławiu w finale dolnośląskim.

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta
1. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach 567 pkt.
2. Szkoła Podstawowa w Miszkowicach 552 pkt.
3. Szkołą Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze 511 pkt.
4. Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze 158 pkt.

Chłopcy
1. Gimnazjum nr w Kamiennej Górze 713 pkt.
2. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach 565 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze 353 pkt.
4. Szkoła Podstawowa w Miszkowicach 324 pkt.

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez