Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL

W Jeżowie Sudeckim odbył się finał strefy jeleniogórskiej LZS w biegach przełajowych. W zawodach wystartowało 351 uczestników reprezentujących powiaty: jeleniogórski, zgorzelecki, bolesławiecki, lwówecki i kamiennogórski (18 zawodników).

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi reprezentanci powiatu kamiennogórskiego. Marcel Pach, podobnie jak przed rokiem, został mistrzem strefy w biegu na 1000 m, Szymon Głowiński zdobył złoty medal na 400 m, a Bartosz Łojko został złotym medalistą biegu na 200 m. Brązowy medal w biegu na 1000 m zdobył Tomasz Wójciak. Wysokie miejsca 6-7 w swoich kategoriach wiekowych zajęli Jakub Myjak, Eryk Łojko i Janusz Koszkul. Wszyscy są uczniami szkoły podstawowej i gimnazjum w Krzeszowie.

Zawody odbyły się w ramach XIX Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast. Wyjazd na zawody został sfinansowany ze środków pozyskanych ze Starostwa Powiatowego i Gminy Kamienna Góra.