aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Hubert Sajdak - fot. użyczone

Wczoraj (sobota, 10 listopada) w Jeleniej Górze odbył się V Bieg Niepodległości IV Memoriał Piotra Schmidla.

 

Bieg na trasie 10 km wygrał Krzysztof Tschirch (Jelenia Góra) z czasem 33:23, sklasyfikowanych zostało 420 zawodników.

Jacek Zgłobicki (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 21 w open, 7 w M35, 38,57
Krzysztof Klich (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 78 w open, 17 w M35, 43:53
Damian Słowiński (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 134 w open, 26 w M35, 46:35
Mateusz Kondoł (Lubawka) 157 w open, 11 w M18, 47:30
Marlena Kurowska (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 192 w open, 23 wśró kobiet, 5 w K35, 48:58
Andrzej Zmitrowicz (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 203 w open, 11 w M55, 49:40
Dariusz Teterycz (Lubawka) 205 w open, 39 w M40, 49:48
Daniel Staroń (Marciszów, Pastewnikrun) 218 w open, 41 w M40, 50:30
Justyna Polak (Marciszów) 224 w open, 32 wśród kobiet, 6 w K40, 50:40
Katarzyna Mitro (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 265 w open, 39 wśró kobiet, 7 w K40, 52:10
Arkadiusz Haliniak (Kamienna Góra, Ks Szorty) 280 w open, 15 w M55, 53:28
Krzysztof Trawiński (Kamienna Góra, Ks Szorty) 282 w open, 50 w M40, 53:30
Barbara Trawińska (Kamienna Góra, Ks Szorty) 283 w open, 45 wśród kobiet, 10 w K35, 53:30
Monika Macowska (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 319 w open, 57 wśród kobiet, 12 w K35, 55:48
Zdzisław Oleksy (Kamienna Góra, Biegam Bo Lubię) 368 w open, 9 w M60, 59:19

Na dystanie 5 km wygrał Artur Osyda (Jelenia Góra) z czasem 18:12. Sklasyfikowanych zostało 166 zawodników.

Tadeusz Sitek (Marciszów) 4 w open, 1 w M60, 18:41
Urban Kościelniak (Sędzisław) 7 w open, 1 w M40, 19:39
Hubert Sajdak (Lubawka, MUKN Pod Stróżą) 11 w open, 1 w MM, 20:49
Kamil Respondek (Ogorzelec, Hype Team) 17 w open, 3 w MM, 21:31
Małgorzata Bąk (Kamienna Góra) 87 w open, 35 wśród kobiet, 2 w K50, 29:03
Monika Czyż (Kamienna Góra, Ks Szorty) 88 w open, 36 wśród kobiet, 11 w K40, 29:05
Joanna Salamon (Kamienna Góra) 91 w open, 37 wśród kobiet, 3 w K50, 29:15
Zuzanna Dziedzic-Olszak (Kamienna Góra, Ks Szorty) 93 w open 39 wśród kobiet, 12 w K40, 29:33
Mariusz Czyż (Kamienna Góra, Ks Szorty) 94 w open, 8 w M40, 29:37

Wyniki za datasport.pl, fot. użyczone

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez