aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (wtorek, 21 maja) na stadionie przy ul Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne powiatu kamiennogórskiego chłopców.

 

Bieg na 60 m:
1. Białas Adrian SP 1 Kamienna Góra 8,51
2. Grzybowski Arian SP Pisarzowice 8,67
3. Pełka Jakub SP 1 Kamienna Góra 9,27
4. Tokarski Marcin SP Chełmsko Śląskie 9,43
5. Łojko Hubert SP Chełmsko Śląskie 9,76
6. Olejna Łukasz SP Pisarzowice 9,81
7. Król Kamil SP Miszkowice 9,86
8. Krzyżak Michał SP Pisarzowice 10,12
9. Dudczak Kornel SP Chełmsko Śląskie 10,51
10. Nowak Krystian SP Miszkowice 11,14
11. Furtak Damian SP Pisarzowice 11,34

Bieg na 300 m:
1. Grzyb Tymoteusz SP 1 Kamienna Góra 50,75
2. Sakalski Kamil SP Chełmsko Śląskie 52,66
3. Nowak Kamil SP Miszkowice 55,92
4. Lewicki Radosław SP Pisarzowice 56,12
5. Polak Maciej SP Pisarzowice 57,41
6. Olszewski Korneliusz SP 1 Kamienna Góra 57,47
7. Partyka Krystian SP Chełmsko Śląskie 59,45
8. Antosik Natan SP Pisarzowice 1;00,67
9. Andrzejewski Daniel SP Pisarzowice 1:03,79
10. Sikora Bartłomiej SP Miszkowice 1:03,90
11. Smuda Bartosz SP 1 Kamienna Góra 1:06,50

Bieg na 1000 m:

1. Schabiński Szymon SP 1 Kamienna Góra 3;35,94
2. Kadłucki Karol SP Chełmsko Ślaskie 3:38,25
3. Przybytek Hubert SP Pisarzowice 4:08,06
4. Król Filip SP Miszkowice 4:08,07
5. Oskar Straus SP Pisarzowice 4:29,73
6. Trojan Kacper SP Pisarzowice 4;44,07

Skok w dal:
1. Arian Grzybowski SP Pisarzowice 4,70
2. Zych Oliwier SP 1 K.G. 4,42
3. Kasprzyk Adrian SP Chełmsko Śl. 4,23
4. Proch Oliwier SP Pisarzowice 3,90
5. Olejna Łukasz SP Pisarzowice 3,70
6. Krajewski Bartosz SP Chełmsko Śl. 3,69
7. Olczak Jakub SP 1 K.G. 3,60
8. Smyda Kornel SP Chełmsko Śl. 3,20

Rzut piłeczką palantową:
1. Antoszczyk Marcel SP 1 K.G. 50
2. Dworzyński Dominik SP Chełmsko Śl. 45,5
3. Polak Maciej SP Pisarzowice 38,5
4. Rewicki Fabian SP 1 K.G. 38
5. Stawarz Kacper SP Chełmsko Śl. 38
6. Centlik Norbert SP Chełmsko Śl. 31,5
7. Antosik Natan SP Pisarzowice 30,5
8. Nowak Kamil SP Miszkowice 28
9. Repewicz Miłosz SP 1 K.G. 26,5
10. Zawiłowicz Kacper SP Pisarzowice 26
11. Płuciennik Michał SP Pisarzowice 25,5
12. Sikora Bartłomiej SP Miszkowice 22

Pchniecie kulą:
1. Pełka Jakub SP 1 K.G. 6,95
2. Piękoś Artur SP Chełmsko Śl. 6,00
3. Dąbrowki Karol SP Chełmsko Śl. 5,80
4. Lewicki Radek SP Pisarzowice 5,75
5. Proch Oliwier SP Pisarzowice 5,45
6. Lewicki Fabian SP 1 K.G. 5,25

Sztafeta 4x100 m:

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze 59,10
2. Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim 1:05,58
3. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach 1:09,84
4. Szkoła Podstawowa w Miszkowicach 1:11,15

Sztafeta szwedzka:
1. Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim 2:55,42
2. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach 3:09,20

MOS Kamienna Góra

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez