aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - turniej piłki nożnej

Dzisiaj (sobota, 10 sierpnia) na Orliku nad kamiennogórskim zalewem został rozegrany Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Żaków. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn z pięciu klubów: KAP Kamienna Góra I, KAP Kamienna Góra II, Akademia Sportu Krzeszów, AP Bukowno, KP Górnik Kamienna Góra, Orzeł Lubawka.

 

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, z których pierwsze dwa miejsca spotkały się w półfinale. Trzecie miejsca, w dalszym etapie turnieju, miały możliwość walki o piąte miejsce.
Po zaciętej rywalizacji i grze fair play najlepszą drużyną okazała AS Krzeszów, pokonując w finale gości z okolic Krakowa AP Bukowno 2:0. Trzecie miejsce zajęły Żaki z kamiennogórskiego KAP-u, po wygranym meczu z kolegami z kamiennogórskiego Górnika 1-0. Na piątym miejscu znalazła się drużyna z Lubawki, która pokonała w ostatnim meczu najmłodszych zawodników dzisiejszego turnieju KAP II.

Wyróżnienie za najwięcej strzelonych bramek otrzymał Bartek Łojka z AS Krzeszów, a najlepszymi bramkarzami zostali wybrani zawodnicy KAP II - Krystian Steczko i Krzysztof Mikielewicz.

Animator Orlika Łukasz Przysło oraz Piotr Cukier serdecznie dziękują za wsparcie finansowe: Marcinowi Winczy z AUTOMECHANIKI przy ul. Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze oraz Łukaszowi i Adrianowi Wojtas z KANTORU EXCHANGE przy Pasażu Handlowym Kaufland Kamienna Góra.

Kamienna Góra - turniej piłki nożnej 

I miejsce: AS Krzeszów (Miłosz Piechota, Eryk Łojko, Bartosz Łojko, Michał Dubiel, Mikołaj Rzepinski, Grzegorz Baran, Łukasz Olszak);
II miejsce: AP Bukowno (Filip Walczyński, Maciek Skowron, Michał Skoczyliński, Jakub Kuczyński, Dawid Szczypciak, Bartek Kudła, Adam Kowalewski, Borys Ryszka, Aleksander Baldy);
III miejsce: KAP Kamienna Góra I (Jan Benc, Franciszek Falkowski, Oskar Sproch, Alex Izworski, Bartek Szkaradek, Igor Skoczylas);
IV miejsce: KP Górnik Kamienna Góra (Kuba Karwala, Maciej Gucwa, Dominik Szampera, Łukasz Szampera, Olaf Bieńkowski, Mateusz Blicharski, Marcel Pietrzykowski);
V miejsce: Orzeł Lubawka (Oliwier Poczta, Łukasz Gierek, Szymon Lakowski, Filip Bielski, Dawid Mika, Karol Ptak, Wiktor Korkuć, Szymon Lubiak);
VI miejsce: KAP Kamienna Góra II (Mateusz Kaczmarczyk, Tomasz Kaczmarczyk, Krystian Steczko, Krzysztof Mikielewicz, Jan Garlicki).

Kamienna Góra - turniej piłki nożnej

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez