aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. MOS Kamienna Góra

We wtorek (5 listopada) w Pisarzowicach odbyły się zawody powiatowe w badmintonie dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

Wyniki zawodów:
IGRZYSKA DZIECI DZIEWCZĄT:
Dziewczęta:
1. SP 1 Kamienna Góra – SP Lubawka 2:3
2. SP Lubawka – SP Pisarzowice 3:1
3. SP Pisarzowice – SP 1 Kamienna Góra 0:3

Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa w Lubawce
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach

IGRZYSKA DZIECI CHŁOPCÓW:
Chłopcy:
1. SP 1 Kamienna Góra – SP Pisarzowice 0:3
2. SP Lubawka – SP Krzeszów 0:3
3. SP Pisarzowice – SP Lubawka 3:0
4. SP Krzeszów – SP 1 Kamienna Góra 2:3
5. SP Pisarzowice – SP Krzeszów 3:1
6. SP 1 Kamienna Góra – SP Lubawka 3:0

Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
4. Szkoła Podstawowa w Lubawce

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT:
Dziewczęta:

SP Pisarzowice – SP 2 Kam. Góra 1:3
SP 2 Kam. Góra – SP 1 Kam. Góra 3:1
SP 1 Kam. Góra – SP 2 Pisarzowice 3:0

Kolejność końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ CHŁOPCÓW:
Chłopcy:

SP Pisarzowice – SP 1 Kam. Góra 2:3
SP Lubawka – SP 2 Kam. Góra 0:3
SP Krzeszów – SP 1 Kam. Góra 2:3
SP Pisarzowice – SP Lubawka 3:0
SP Krzeszów – SP 2 Kam. Góra 3:1
SP 1 Kam. Góra – SP Lubawka 3:0
SP Krzeszów – SP Pisarzowice 1:3
SP 1 Kam. Góra – SP 2 Kam. Góra 3:0
SP Krzeszów – SP Lubawka 3:0
SP Pisarzowice – SP 2 Kam. Góra 3:1

 

Kolejność końcowa:

1. Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów
4. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
5. Szkoła Podstawowa Lubawka

Awans do finału Strefy Jeleniogórskiej uzyskali zwycięzcy poszczególnych kategorii.

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez