lzsW sobotę (24 października) w Stanowicach k/Oławy został rozegrany Finał Dolnośląski w Warcabach 100 Polowych rozgrywany w ramach XXI Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.

Powiat kamiennogórski reprezentowała grupa 13 zawodniczek i zawodników. Złote medale i tytuły mistrzów Dolnego Śląska zdobyli: Magdalena Lema – orliczka oraz Gracjan Białas – młodzik. Srebrny medal i tytuł V-ce mistrzów Dolnego Śląska zdobyli: Zofia Sawicka – orliczka i Fabian Skoczylas – junior młodszy. Brązowe medale zdobyli: Zuzanna Gwoździewicz – młodziczka oraz Mariusz Nowak – senior. Pozostali reprezentanci naszego powiatu zajęli:
Orlicy: Karol Łuczak czwarte miejsce, Igor Skoczylas – piąte, Jan Budaj – szóste
Młodzicy – Krystian Ziemichód – czwarte miejsce
Juniorzy młodsi – Kacper Czyński – czwarte miejsce
Seniorzy – Wojciech Zasada czwarte a Tadeusz Hajduk piąte miejsce

Dzięki bardzo dobrym wynikom klasyfikację drużynową wygrała Kamienna Góra a wśród powiatów Powiat Kamiennogórski.