GKS Mirków/Długołęka : Orzeł Lubawka

Orzeł Lubawka wywalczył dzisiaj (sobota, 31 października) kolejny punkt w rozgrywkach IV ligi. Tym razem podopieczni Jacka Fojny zremisowali 2:2 z drużyną GKS Mirków/Długołęka.

Mecz w Mirkowie w pierwszej połowie układał się pod dyktando drużyny Orła. Bardzo dobre sytuacje stwarzali sobie Zwolenik i Musiał, jednak to Ryszard Bejnarowicz celnym strzałem pokonał bramkarza GKS-u jako pierwszy. Wynik 1:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

W drugiej odsłonie mocniej napierali gospodarze. W 53. minucie zdołali wyrównać po rzucie karnym. Kilkanaście minut później fatalny błąd popełnił bramkarz Orła, po czym GKS objął prowadzenie. Mecz w końcówce drugiej połowy był mocno chaotyczny. W jednej z ostatnich akcji spotkania Krzysztof Musiał zdołał pokonać bramkarza gospodarzy, przez co konfrontacja zakończyła się remisem 2:2. W meczu zadebiutował nowy zawodnik Orła - Junior Camacho.

GKS Mirków/Długołęka : Orzeł Lubawka - 2:2 (0:1)