aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

wybory 2019Znane są już numery list wyborczych komitetów. Losowanie odbyło się dzisiaj (piątek, 13 września).

Kamienna Góra - kandydaci - PiS

PiS ma ambitne założenia dotyczące liczby uzyskanych w październikowych wyborach mandatów. Celem jest utrzymanie 3 mandatów senatorskich, jednego z nich broni Krzysztof Mróz, oraz uzyskanie 8 mandatów do Sejmu, w tej chwili w okręgu jeleniogórsko-legnickim PiS ma 6 posłów.

wybory 2019Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała kolejne listy kandydatów do Sejmu i Senatu.

wybory 2019Koalicja Obywatelska opublikowała listę 78 kandydatów do Senatu. Wśród nich jest kandydat z okręgu nr 2, który obejmuje również powiat kamiennogórski.

Iwona Krawczyk

O oświacie, hejcie, pegasusie i kampanii wyborczej mówił dzisiaj (środa, 4 września) poseł Iwona Krawczyk podczas spotkania z mediami lokalnymi.

fot. facebook / Koalicja Obywatelska Dolny Śląsk

Koalicja Obywatelska opublikowała dzisiaj (poniedziałek, 19 sierpnia) pełne listy kandydatów do Sejmu. Sprawdziły się nasze wcześniejsze informacje dotyczące początku listy w okręgu nr 1 jeleniogórsko-legnickim.

wybory 2019PKW udostępniła kolejne listy zarejestrowanych kandydatów do Sejmu i Senatu. Po listach PiS znane są już listy KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy, KWW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni oraz KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Na listach są osoby z powiatu kamiennogórskiego.

fot. facebook / PSL

Kolejny komitet wyborczy ujawnił listy wyborcze. Dzisiaj (sobota, 17 sierpnia) "jedynki" w wyborach do Sejmu opublikowało Polskie Stronnictwo Ludowe Koalicja Polska.

wybory 2019Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała pierwsze nazwiska kandydatów zgłoszonych w wyborach parlamentarnych.

fot. facebook / Prawo i Sprawiedliwość

Dzisiaj (piątek, 16 sierpnia) Prawo i Sprawiedliwość podało pełne listy kandydatów na Sejmu i Senatu. W okręgach, w których głosują mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego, niespodzianek nie ma.