aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu x 3 4 5 6 7 8 9 materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog 12 13 14 15 16 17 18 19 20

PRZEDŁUŻENIE TERMINU SKŁADANIA DEKLARACJI W KONKURSIE PN. „PIĘKNA I CZYSTA ZAGRODA WIZYTÓWKĄ TWOJĄ I TWOJEGO ŚRODOWISKA”

 

Informujemy, iż termin składania deklaracji w konkursie „Piękna i czysta zagroda wizytówką Twoją i Twojego środowiska” został przedłużony do dnia 23 lipca 2018 r.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców Gminy Kamienna Góra – właścicieli nieruchomości, którzy dbają o utrzymanie czystości i porządku na terenie zagród i posesji.

W konkursie oceniane będą zagrody wiejskie oraz nieruchomości nie będące gospodarstwem rolnym. Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie deklaracji, która dostępna jest w plikach do pobrania na stronie internetowej Urzędu Gminy Kamienna Góra – Aktualności Gminy Kamienna Góra, u sołtysów wsi oraz w siedzibie Urzędu (pok. 303 II p.).


Szczegółowe informacje znajdą Państwo w Regulaminie Konkursu. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Kamienna Góra.

Piękna i czysta zagroda wizytówką Twoją i Twojego środowiska