aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Lubawka, Opawa, patrol graniczny

Gorąca informacja na rozpoczęcie weekendu! Ruszyły zapisy na zawody biegowo-rowerowe: Patrol Graniczny, które odbędą się 10 października 2020 r. w Opawie. Zapraszamy do pokonania tras: bieg lub na rowerze po przepięknym terenie pogranicza polsko-czeskiego. Nieodpłatnie!


Link do zapisów:
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5807&fbclid=IwAR19PRWOM00fhkIeXliOzGIbpQ3JxKsOV3OLP1YnAULdL3SHub8swW5zAZ4
Zapraszamy serdecznie!
Gmina Lubawka wraz z partnerem - Miastem Žacléř, przystąpiły do realizacji projektu "Zawody na pograniczu", w ramach którego zorganizowane zostaną zawody pn. "Patrol graniczny". Zawody zostaną przeprowadzone 10 października 2020 r. na dwóch trasach do wyboru: 20 oraz 60 km oraz w dwóch dyscyplinach: bieg i kolarstwo górskie. Zawodnicy wystartują i zakończą wyścig w miejscowości Opawa na terenie Gminy Lubawka. Trasa prowadzi przez pogranicze polsko-czeskie, limit zawodników wynosi 400 osób.
Projekt "Zawody sportowe na pograniczu" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska 2014 - 2020, środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

REKLAMA