Kamiennogórski urząd miasta zakończył prace przy przebudowie zaniedbanego przez wiele lat parkingu przy ul. Fabrycznej. Ułożenie 240 metrów kw. kostki kosztowało 97 tys. złotych.
- Po każdym deszczu podwórko zamieniało się w błotnisko. Bardzo się cieszymy, że te problemy się zakończyły - mówią mieszkańcy pobliskich domów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze