aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot.. Nowy Rynek

Węgierskie langosze, azjatyckie pierożki dim sum, soczyste steki, a na deser bąbelkowe wafle i owoce w czekoladzie. To będzie weekend pełen różnych smaków i kuchni w Nowym Rynku. Przed galerią zaparkują mobilne bary serwujące pyszne jedzenie z całego świata.

 

Inwazja Food Trucków to mobilne bary i restauracje, które 19-21 maja będą serwowały klientom Nowego Rynku dania z różnych regionów świata. Przy wejściu do galerii handlowej od strony Tauronu na uczestników czekać będzie blisko 20 kulinarnych propozycji, a także specjalnie przygotowana na tę okazję komfortowa strefa chillout.

Food trucki zaproponują między innymi: amerykańskie burgery, hot-dogi z zaskakującymi dodatkami, wieloziarniste bułki w kształcie stożka wypełnione polskimi kiełbaskami lub kulkami wołowymi, ziemniaki gotowane na parze, greckie pity, węgierskie langosze, azjatyckie pierożki dim sum, tureckie kebaby, soczyste steki z sezonowego antrykotu, a nawet aromatyczne burrita.

Na miłośników słodkich smaków czekać będą między innymi bąbelkowe wafle z dodatkiem bitej śmietany, lodów, owoców czy ciastek, a także owoce w czekoladzie. W Strefie Piwnej spotkamy z kolei markę proponującą subtelne piwo typu lager, które idealnie komponuje się z serwowanymi na imprezie potrawami. Dla orzeźwienia wypić będzie można również lemoniady w różnych smakach.

- Inwazja Food Trucków w Nowym Rynku to niepowtarzalna okazja do spróbowania potraw z różnych zakątków świata, spróbowania czegoś nowego, znalezienia nowych ulubionych smaków, a przede wszystkim spotkania z przyjaciółmi i świetnej zabawy. Warto być z nami. Dobra zabawa gwarantowana - mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.

Nowy Rynek regularnie angażuje się w życie regionu. Wcześniej galeria handlowa była współorganizatorem największej imprezy sylwestrowej w Jeleniej Górze. Zabawa na Placu Ratuszowym przyciągnęła kilka tysiące osób. Nowy Rynek był również oficjalnym partnerem jeleniogórskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz gościł piłkarzy drużyn MKS Karkonosze Jelenia Góra podczas ich prezentacji.

Inwazja Food Trucków w Nowym Rynku
19 maja – godz. 17.00-22.00
20 maja – godz. 12.00-22.00
21 maja – godz. 12.00-21.00
Nowy Rynek, przed wejściem do galerii, Jelenia Góra, ul. Podwale 25

Nowy Rynek to 2-poziomowa galeria handlowa z najszerszą ofertą mody w Jeleniej Górze i okolicy. Na klientów czekają tu dotąd nieobecne w mieście marki mody damskiej i męskiej, jak: H&M, New Yorker, Stradivarius, Bershka, GATE, a także supermarket Intermarché, punkty gastronomiczne i kawiarnie oraz strefa zabaw dla dzieci Fun Park. Klienci mają do dyspozycji darmowy parking i bezpłatny dostęp do internetu.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez