aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
turniej tenisa

W miniony weekend odbyła się siódma edycja Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Kamienna Góra zorganizowana przez Kamiennogórski Klub Tenisowy w ramach Dni Kamiennej Góry 2018.

mecz pływacki Kamienna Góra - Wałbrzych

Dzisiaj (sobota, 9 czerwca) na kamiennogórskiej Pływalni odbył się coroczny Mecz Pływacki Kamienna Góra-Wałbrzych. Zawody rozegrano w ramach ?Dni Kamiennej Góry 2018?. Zawodnicy walczyli o puchar Burmistrza.

Dni Kamiennej Góry 2018

Ostatniego dnia święta miasta Kamiennej Góry odbyły się koncerty w ramach trzeciego dnia Green Water Festiwal, a także wystąpiła gwiazda wieczoru Agnieszka Chylińska.

Dzisiaj (sobota, 9 czerwca) w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się 44. Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta. Zawody zorganizowane zostały z okazji Dni Kamiennej Góry.

Kamienna Góra - XII Turniej Streetball'a

Wczoraj (sobota, 9 czerwca) odbył się XII Turniej Streetball'a o Puchar Burmistrza Miasta.

Dni Kamiennej Góry 2018

Paradą rozpoczęły się obchody Dni Kamiennej Góry 2018. Mieszkańcy, przedstawiciele instytucji, firm, stowarzyszeń i klubów sportowych przeszli spod ratusza nad zalew w towarzystwie oprawy muzycznej, o którą zadbał Kamiennogórski DJ?s Team.

Dni Kamiennej Góry 2018

Drugiego dnia święta miasta Kamienna Góra wystąpiły dla mieszkańców w ramach Green Water Festiwal takie zespoły jak Robbie Williams Band, Elvis Revival i Wishmasters. Gwiazdą wieczoru był natomiast zespół Happysad.

IV Cross Kamdżordżia

Jak co roku, w ramach Dni Kamiennej Góry zapraszamy biegaczy i rowerzystów na Cross Kamdżordżia. Start sobota, 9 czerwca, godz. 15.00 Orlik nad Zalewem. Zapisy w miejscu startu od godz. 13.00.

Kamienna Góra - Olimpiada Przedszkolaków

Dzisiaj (sobota, 9 czerwca) na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Tkaczy Śląskich (ul. Jeleniogórska 7) odbyła się XI Olimpiada Sportowa Przedszkolaków.

Kamienna Góra - Letnie  Igraszki

W ramach Dni Kamiennej Góry, w sobotę 9 czerwca o godz. 15.00 nad zalewem zapraszamy najmłodszych na Letnie Igraszki przygotowane przez Teatr Igraszka.

REKLAMA