aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

tenis

W sobotę i niedzielę (8, 9 czerwca) na kamiennogorskich kortach odbyła się VIII edycja Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Kamienna Góra. Zawody rozegrane zostały w ramach Dni Kamiennej Góry 2019.

Dni Kamienna Góra 2019

W ramach Dni Kamiennej Góry 2019 w jednym ze stoisk zagościli urzędnicy z Urzędu Miasta w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra - zawody wędkarskie

W niedzielę (9 czerwca) w ramach Dni Kamiennej Góry nad zalewem odbyły się zawody wędkarskie o ?Puchar Ziemi Kamiennogórskiej?. W tym roku zawodnicy rywalizowali w dwóch dyscyplinach spławikowej i gruntowej.

Kamienna Góra - Dni Kamiennej Góry

Nad kamiennogórskim zalewem w ramach Dni Kamiennej Góry 2019 obejrzeć można wystawę zdjęć ze zbiorów Urszuli i Józefa Chęciów.

Dni Kamienna Góra 2019

Podczas Dni Kamiennej Góry 2019 na scenie zaprezentowały się trzy gwiazdy oraz sześć zespołów suportujących.

Kamienna Góra - mecz pływacki

Dzisiaj (sobota, 8 czerwca) w ramach Dni Kamiennej Góry rozegrany został mecz pływacki Kamienna Góra-Wałbrzych o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry.

Dni Kamienna Góra 2019

Po raz siedemnasty w ramach Dni Kamiennej Góry odbył się Przegląd Piosenki Przedszkolnej. Dzieci ze wszystkich przedszkoli z terenu miasta zaprezentowały się w piosence grupowej oraz w duecie lub solo.

Olimpiada Przedszkolaków - Kamienna Góra

Już po raz dwunasty w Kamiennej Górze odbyła się Olimpiada Przedszkolaków. W tym roku do wspólnej zabawy i rywalizacji stanęły dzieci z sześciu przedszkoli.

Dni Kamienna Góra 2019

XIV Biesiada z Piosenką przyciągnęła jak zwykle zespoły ludowe z całego regionu. Impreza odbywa się cyklicznie już od 14 lat.

Kamienna Góra - wystawa

Jubileuszowy XXV Przegląd Twórczości Plastyków Ziemi Kamiennogórskiej przyciągnął 28 plastyków związanych z ziemią kamiennogórską. Dzisiaj (sobota, 8 czerwca) odbył się wernisaż wystawy oraz wręczenie nagród przyznanych przez samorządowców.

REKLAMA