aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

logoDo końca sierpnia w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze oglądać można wystawę Artyści-Umelci. Łączy nas sztuka. Na ekspozycji prezentowane są obrazy i rzeźby artystów z polsko-czeskiego pogranicza.

Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze (Plac Wolności 11)serdecznie zaprasza na wernisaż Artyści-Umelci. Łączy nas sztuka. Uroczyste otwarcie wystawy, spotkania z artystami z Czech i z Polski, koncert jazzowy zaplanowano na piątek (7 czerwca) na godzinę 16:00.

Łączy nas sztuka

Dzisiaj (piątek, 7 czerwca) w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbyło się podsumowanie projektu Artyści-Umelci. Łączy nas sztuka. Wernisaż wystawy spotkał się z dużym zainteresowaniem.

Kamienna Góra - Łączy nas sztuka - Muzeum Tkactwa

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze oraz Miejskie Muzeum w Dvorze Králové nad Łabą realizują wspólny polsko-czeski projekt Artysci- Um?lcí. Łączy nas sztuka . Udział w nim biorą artyści zaproszeni przez instytucje kultury z partnerskich miast pogranicza. Zadanie jest współfinansowane z środków unijnych w ramach Euroregionu Nysa. W czwartek 25 kwietnia odbył się pierwszy z dwóch zaplanowanych wernisaży. Gospodarzem wydarzenia byli Czesi.

Łączy nas sztuka

Grupa artystów z Czech zwiedza dzisiaj (piątek, 7 czerwca) Kamienną Górę. Przyjazd twórców z Dvur Kralove był możliwy dzięki projektowi Artyści-Um?lcí Łączy nas sztuka.

Muzeum Tkactwa Kamienna Góra

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze, dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z Euroregionu Nysa, przygotowuje polsko-czeską wystawę prezentującą twórczość współczesnych artystów z obu stron granicy.

REKLAMA