aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

PTTK Kamienna GóraKamiennogórski Oddział PTTK zaprasza wszystkich w Dzień Niepodległości na Rajd z Flagą. Organizatorzy planują spacer po ziemi kamiennogórskiej.

fot. PTTK Kamienna Góra

W niedzielę (23 kwietnia) grupa pieszych turystów zebrała się na przystanku PKS przy al. Wojska Polskiego by udać się na trzecią wycieczkę Rajdu Poznajemy Góry. W planie było przejście ok. 17 km z Bukowca do Czarnowa.

fot. PTTK Kamienna Góra

Kamiennogórski Oddział PTTK zorganizował kolejną wycieczkę z cyklu Poznajemy Góry. W niedzielę (28 maja) grupa turystów udała się wyjątkowo - nie pieszo w góry - tylko autokarem do Arboretum w Wojsławicach i świdnickiego Kościoła Pokoju.

fot. via PTTK Kamienna Góra

Kamiennogórski Oddział PTTK zaprasza wszystkich chętnych na pieszą wycieczkę turystyczno - krajoznawczą. Do przejścia ok. 16 km szlakami turystycznymi Rudaw Janowickich.

fot. via PTTK Kamienna Góra

Na majówkę turyści z Oddziału PTTK Ziemi Kamiennogórskiej wyruszyli w tym roku na szlaki Gór Bialskich i Masywu Śnieżnika.

fot. PTTK Kamienna Góra

W niedzielę (26 marca) na Trasę Rajdu Poznajemy Góry organizowanego przez Oddział PTTK Ziemi Kamiennogórskiej wyruszyła grupa turystów pieszych. Trasa długości 20 km wiodła przez Rudawy Janowickie z Czarnowa na najwyższy szczyt Rudaw Skalnik (945 m npm.), Rędziny, Przełęcz Rędzińską, Raszów do Kamiennej Góry.

REKLAMA