aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - jarmark bożonarodzeniowy

Dzisiaj (niedziela, 10 grudnia) w Kamiennej Górze odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany w ramach polsko-czeskiego projektu "Razem w Muzyce i Tradycjach".

Kamienna Góra - Festiwal Muzyka bez granic

Zespoły z Polski i Czech, wykonawcy różnych gatunków muzyki zagrają w Kamiennej Górze 19 i 20 sierpnia (sobota, niedziela).

Jarmark w Dvur Kralove

Centrum Kultury w Kamiennej Górze we współpracy z Domem Kultury w Dvur Kralove od blisko roku realizuje transgraniczny projekt ?Razem w Muzyce i Tradycjach?. W ramach współpracy w niedzielę odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy.

fot. Amdrzej Kędzia

Kamiennogórski zespół Korpis Karmel wystąpił wczoraj na koncercie w ramach imprezy „Muzyczne Lato - Rock” w Dvur Kralove.

Kamienna Góra - Centrum Kultury - jarmark

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy. Impreza jest organizowana w partnerstwie z Domem Kultury W Dvur Kralowe, w ramach polsko-czeskiego projektu "Razem w Muzyce i Tradycjach" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFRR oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Muzyczne Spotkania Młodych

Wczoraj (wtorek, 20 czerwca) na rynku odbył się koncert „Muzyczne Spotkania Młodych”. Wystąpili młodzi artyści z Dvůr Kralowe i Kamiennej Góry. Goście z Czech – zespół flecistów ”Flauti Dolci”, zespół instrumentów dętych „Zolti” i ludowy zespół taneczny – zaprezentowali program nawiązujący do historii kultury Czech. Z dużym aplauzem widzów spotkał się zespół mażoretek, którego program wprowadził inny, bardziej współczesny nastrój. W drugiej części koncertu wystąpiły kamiennogórskie zespoły: „Zbyszek Stefański Kwartet”, „Gorczanki”i „eLO Mjuzik”

Kamienna Góra - festiwal Muzyka bez granic

Nad kamiennogórskim zalewem trwa drugi dzień festiwalu Muzyka bez granic.

Aktualizacja 17:25

CK Kamienna Góra

W ramach projektu „Razem w muzyce i tradycjach”, realizowanego wspólnie przez Dom Kultury w Dvůr Kralowe i Centrum Kultury w Kamiennej Górze, przyszedł czas na „Muzyczne Lato”.

Nad kamiennogórskim zalewem rozpoczął się festiwal Muzyka bez granic. Przez dwa dni zaprezentuje się kilkanaście zespołów wykonujących różne gatunki muzyki.

Aktualizacja 18:00

Razem w muzyce i tradycjach

W ramach projektu „Razem w muzyce i tradycjach” ,realizowanego wspólnie przez dom kultury w Dvur Kralowe i Centrum Kultury w Kamiennej Góry, przyszedł czas na „Muzyczne Lato”.

REKLAMA