aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Źródło: pexels.com

Organizujesz przyjęcie w domu i szykujesz się na wizytę gości? Nie masz czasu do zrobienia czegoś na ciepło i szukasz sprawdzonych przepisów? A może po prostu masz ochotę na przekąskę do wieczornego filmu? Nie ważne, czy szukasz przekąski, która będzie królować na twoim sylwestrowym stole czy na urodzinach czy też chcesz urozmaicić swoje imprezowe menu o zimne przekąski na jeden kęs. Pyszna przekąska z serem i warzywami? A może szybkie przekąski z ciasta francuskiego? Czy wiesz, że przekąska nie musi być z piekarnika? Możesz kupić wygodne, gotowe, smaczne przekąski, jakie znasz z kina, bezpośrednio do domu. Z całą pewnością to świetny pomysł na szybkie przystawki na przyjęciu czy smaczne i proste jedzenie, gdy masz na nie ochotę.

Kamienna Góra - Anturium

Dom pogrzebowy, zakład kamieniarski Anturium, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika fizycznego - mężczyzny do obsługi ceremonii pogrzebowych, drobnych oprac kamieniarskich, mile widziane prawo jazdy kategorii B.
tel. 881 791 007,  511 778 940

pieczątki

Pieczątki firmowe powinien mieć każdy prowadzący własną działalność gospodarczą. To prosty sposób potwierdzenia dokumentów. Jak wybrać i zamówić najlepszą pieczątkę?

fot. lh

Zwolnienie L4 usprawiedliwia nieobecność pracownika w pracy, a dodatkowo uprawnia go do pobierania świadczeń zdrowotnych. Wystawić je może lekarz w czasie wizyty na NFZ lub prywatnej. Nie każdy wie, ale zwolnienie L4 można szybko otrzymać również w czasie wizyty zdalnej. Jak to zrobić i gdzie sprawdzić zwolnienie lekarskie tak wystawione?

fot. wp Zdrowy wzorzec żywieniowy obejmuje wybór produktów ze wszystkich grup żywnościowych (warzywa, owoce, zboża, nabiał i żywność białkowa, w tym ryby), spożywanych w zalecanych ilościach i w ramach zapotrzebowania kalorycznego.

fot. lh

Ciężko wyobrazić sobie sklep spożywczy bez półek i regałów, na których znajdują się poukładane towary. Od wyposażenia danego wnętrza w jakościowe w meble zależy ekspozycja całego asortymentu. To z kolei wpływa na samo zainteresowanie klientów wskazanym towarem. Estetyczna prezentacja produktów zwiększa zainteresowanie, jak i same chęci kupienia właśnie tego konkretnego produktu. Branża spożywcza czuwa nad odpowiednim systemem ułożenia poszczególnych artykułów na półkach. Regały chłodnicze, jakie w swojej ofercie posiada firma Bolarus to odpowiedź na zapotrzebowanie małych lokalnych sklepików, jak i wielkopowierzchniowych sklepów, marketów, które muszą odpowiednio zaprezentować towar.

fot. wp

Obdarowywanie najbliższych osób dla wielu jest źródłem ogromnej satysfakcji, szczególnie gdy podarunek może okazać się spełnieniem marzeń. Wielokrotnie zdarza się jednak, że jubilatka od dawna zarabia na siebie i nie ma unikalnych pasji, przez co kupienie jej trafionego prezentu jest ogromnym wyzwaniem. Poznaj nasze propozycje, dzięki którym zaskoczysz swoją przyjaciółkę!

fot. wp

Stworzone oprogramowania, systemy informatyczne, portale internetowe, gry komputerowe czy aplikacje na telefon klasyfikuje się pod aktywa niematerialne i uznaje się je jako autorskie prawa majątkowe. Przedsiębiorstwa zazwyczaj stosują odpowiednią dla swoim interesów strategię licencjonowania, której celem jest uzyskanie zysku. Niekiedy, pomimo rzetelnie sporządzonej umowy i zastrzeżeniu prawa do udostępniania programów, dochodzi do naruszenia postanowień i licencjobiorca rozpoczyna praktykę rozpowszechniania systemu. Co w takiej sytuacji zrobić?

Źródło: pixabay.com

Obecnie samochody elektryczne uznawane są za rozwiązanie pozwalające na wspieranie środowiska. Ze względu na to, że ekologia uznawana jest za bardzo istotny element codziennego życia zamiana szkodliwego smogu, emitowanego przez tradycyjne auta na alternatywny środek transportu o takim samym poziomie komfortu wydaje się być doskonałym rozwiązaniem. Aby jednak samochód elektryczny mógł działać, niezbędne są odpowiednie stacje ładowania.

fot. wp

Na rynku znajdziemy wiele mało oryginalnych prezentów dla par. Jeśli chcemy się wyróżnić, możemy zamówić koszulki dla zakochanych z własnym nadrukiem. Podpowiadamy, jakie są korzyści z obdarowania ukochanej osoby takim prezentem i jak zaprojektować własny nadruk na koszulce.

REKLAMA