aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

biathlon

We Włoszech, w ramach zawodów EYOF, wystartowały dzisiaj biathlonowe sztafety mieszane. W polskiej reprezentacji walczyli zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 27.01.2023 roku na krytej pływalni  w Kamiennej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 biathlon

Biathloniści biorący udział w EYOF we Włoszech biorą dzisiaj udział w drugiej konkurencji. Chłopcy mieli do pokonania 12,5 km, dziewczęta walczą na dystansie 10 km.

Aktualizacja 14:41

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 26.01.2023 roku na krytej pływalni  w Kamiennej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym w ramach Igrzysk dzieci.

Gmina Kamienna Góra rozdzieliła pieniądze dla klubów sportowych na 2023 rok. Rozstrzygnięty został konkurs na wsparcie zadań publicznych z zakresu sportu i kultury fizycznej.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 24 stycznia 2023 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

biathlon

Dzisiaj w ramach XVI Zimowego Europejskiego Festiwalu Młodzieży Europy rywalizują biathloniści. Znamy już wyniki chłopców. Jest pierwszy sukces.

Aktualizacja 17:08

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 23 stycznia 2022 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

mukn lubawkaDzisiaj w Kościelisku rozegrane zostały drugie zawody w biathlonie. Starty organizowane były w ramach cyklu Celuj w igrzyska. Wystartowali w nich zawodnicy MUKN Pod Stróżą Lubawka.

mukn lubawkaWczoraj w Kościelisku rozegrane zostały zawody w biathlonie w ramach cyklu Celuj w igrzyska. Wystartowali w nich zawodnicy MUKN Pod Stróżą Lubawka.

REKLAMA