aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. AMS Mini Volley Kamienna Góra

Siatkarska "czwórka" AMS Mini Volley Kamienna Góra wygrała turniej w Karpaczu.

pilka nozna

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

pilka nozna

Kolejka 21 - 4 czerwca

Krzeszów

Akademia Piłkarska w Krzeszowie zaprosiła swoich wychowanków i sympatyków na turniej piłki nożnej z okazji dnia dziecka. Na Orliku w Krzeszowie zaprezentowały się najlepsze zespoły Ligi Mistrzów.

fot. AMS Mini Volley Kamienna Góra

Drużyna AMS Mini Volley Kamienna Góra zdobyła puchar Dolnośląskiej Minisiatkówki w kategorii "czwórek" dziewcząt.

mckf Na Krytej Pływalni w Kamiennej Górze odbyły się „Otwarte Mistrzostwa w pływaniu pod patronatem burmistrza Kamiennej Góry".

Inez Chmielewska

Inez Chmielewska, zawodniczka AMS Mini Volley Kamienna Góra zagra w turnieju w Radomiu.

fot. UMWD

Tego nikt nigdy wcześniej nie dokonał! Sportowiec Adrian Kostera podejmuje się wyzwania pobicia rekordu Guinnessa i robi to w całości na Dolnym Śląsku! Hasło przewodnie to najdłuższy triatlon świata, czyli nieprawdopodobny dystans: 1205 km pływania, 31132 km na rowerze i 7833 km biegu: łącznie 40170 km – więcej niż obwód Ziemi, a wszystko w najbardziej różnorodnym regionie w kraju!

Kamienna Góra, XXII Dolnośląski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych

Po rocznej przerwie w Kamiennej Górze odbywa się XXII Dolnośląski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych. Do rywalizacji zgłosiło się około 300 zawodników.

mosDnia 30.05 2023 r. na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w trójboju lekkoatletycznym klas drugich. W zawodach udział wzięło pięć szkół.

REKLAMA