aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

 grzyb

We wtorek pisaliśmy o grzybie znalezionym w lesie w okolicach Wieściszowic. Dzisiaj kolejne znalezisko, w pobliżu tego miejsca.

Kamienna Góra, ul. Lubawska

Osoby wjeżdżające do Kamiennej Góry od strony Przedwojowa i Lubawki widzą nieciekawy widok.

 grzyb

Przyroda potrafi zaskoczyć, przekonał się o tym jeden z czytelników portalu, który spacerował w lesie w okolicach Wieściszowic.

Kamienna Góra, podwórko

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia wykonane na jednym z podwórek między ul. M. Skłodowskiej a Piastowską.

Jak informują internauci, na drodze powiatowej prowadzącej przez Pisarzowice kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu.

Kamienna Góra, zamiatarka

Czwartek to dzień sprzątanie powiatowych ulic w centrum Kamiennej Góry. Od jednego z użytkowników otrzymaliśmy zdjęcie pokazujące wykonywanie prac.

Kamienna Góra, ścieżka rowerowa

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie wykonane w sobotę pry ścieżce rowerowej w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra, byłe kino Szarotka

W listopadzie pokazywaliśmy zdjęcia budynku byłego kina Szarotka w Kamiennej Górze po usunięciu dachu. Dzisiaj aktualne zdjęcie tego obiektu. Jak widać dach jest już prawie odtworzony.

ścieżka rowerowa

W poniedziałek pisaliśmy o bałaganie i zniszczeniach na ścieżce rowerowej Kamienna Góra - Krzeszów. Dzisiaj mamy dobre informacje dotyczące tego samego miejsca.

Krzeszów, ścieżka rowerowa

Przez powiat kamiennogórski mają przechodzić dwie ścieżki rowerowe będące częścią Cyklostrady Dolnośląskiej. Częścią tej sieci ma być istniejąca ścieżka z Kamiennej Góry do Krzeszowa. Pytanie tylko, czy istniejący odcinek dotrwa do momentu uruchomienia całej sieci.

REKLAMA