aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Wyniki głosowania w drugiej turze wyborów samorządowych podane przez PKW.

Prezentujemy zebrane prze nas nieoficjalne wyniki II tury wyborów samorządowych w Kamiennej Górze. Zobacz ile głosów otrzymali Wiktor Król i Krzysztof Świątek.

Prezentujemy zebrane przez nas nieoficjalne wyniki II tury wyborów samorządowych w Lubawce. Zobacz ile głosów otrzymali Ewa Kocemba i Tomasz Kulon.

Prezentujemy zebrane prze nas nieoficjalne wyniki II tury wyborów samorządowych w gminie Kamienna Góra. Zobacz ile głosów otrzymali Bożena Kończak i Patryk Straus.

Znamy nieoficjalne dane dotycząc frekwencji wyborczej na godzinę 17.30.

Znamy już nieoficjalne dane dotyczące frekwencji w południe.

Sąd okręgowy w Jeleniej Górze oddalił dzisiaj (piątek, 28 listopada) wniosek złożony w trybie wyborczym przez Krzysztofa Świątka w sprawie Janusza Krzyszkowskiego i Janusza Chodasewicz. Sąd nie odniósł się do zarzutów, a jedynie do trybu złożenia wniosku.

Kamienna Góra - debata kandydatów

Dzisiaj (środa, 26 listopada) odbyła się debata kandydatów na burmistrza Kamiennej Góry Wiktora Króla i Krzysztofa Świątka. Kandydaci spotkali się w Galerii Centrum, a debatę prowadził Marian Kachniarz.

Krzysztof Świątek

Kolejne wyborcze oświadczenie wygłosił burmistrz Kamiennej Góry Krzysztof Świątek. Tym razem odniósł się do kampanii prowadzonej przez konkurenta.

wybory samorządowe 2014PKW na swoje stronie internetowej opublikowała oficjalne wyniki pierwszej tury wyborów samorządowych.

Kamienna Góra - spotkanie sympatyków W. Króla

Dzisiaj (sobota, 22 listopada) na dziedzińcu Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbyło się spotkanie Wiktora Króla, kandydata na burmistrza Kamiennej Góry, z sympatykami.

Jak podaje Polskie Radio Wrocław z nieoficjalnych informacji wynika, że w okręgu jeleniogórskim Platforma Obywatelska będzie miała trzy mandaty w sejmiku województwa.

Krzysztof Świątek

Krzysztof Świątek, obecny burmistrz i kandydata na burmistrza Kamiennej Góry w tegorocznych wyborach samorządowych, zwołał dzisiaj (czwartek, 20 listopada) konferencję prasową, podczas której odniósł się do opinii krążących na jego temat.

 Andrzej Mazurczak porozumiał się z Obwodową Komisją Wyborczą w Pisarzowicach w sprawie jego baneru wyborczego. O sprawie pisaliśmy ? Komisja zdjęła. Dzisiaj (wtorek, 19 listopada) odbyło się spotkanie członków komisji z A. Mazurczakiem. 

Najprawdopodobniej nie poznamy dzisiaj (środa, 19 listopada) wyników wyborów do sejmiku dolnoślaskiego. 

Znamy już nieoficjalne wyniki wyborów do rady powiatu kamiennogórskiego.

Nie będzie dzisiaj wyników wyborów do rady powiatu. Komisja rozchodzi się do domów, wyniki mają być znane jutro.

Krzysztof Świątek i Wiktor Król podsumowują pierwszą turę wyborów i szykuję się do niespełna dwóch tygodni wyborczych zmagań. 30 listopada z tej dwójki mieszkańcy wybiorą burmistrza Kamiennej Góry.

Poniżej podajemy pełne nieoficjalne wyniki wyborów do rady gminy Marciszów.

Według nieoficjalnych danych w Marciszowie do wyboru wójta wystarczyła jedna tura.

Znamy nieoficjalny skład nowej rady miejskiej Lubawki. Jeśli nasze dane potwierdzi PKW Ogniwo Tomasza Kulona będzie miało 8 radnych, Razem KG - 5, Platforma Obywatelska - 2.

Stopniowo publikować będziemy nieoficjalne wyniki wyborów do rady gminy Kamienna Góra.

Aktualizacja 7:25

Do incydentu wyborczego doszło w Pisarzowicach. Rano, tu przed otwarciem lokalu wyborczego, z budynku obok lokalu ściągnięty został baner reklamowy jednego z kandydatów.

Stopniowo będziemy podawać nieoficjalne wyniki wyborów wójta gminy Kamienna Góra.

Aktualizacja 7:25

Znamy już frekwencję na godzinę 17.30.

Stopniowo publikować będziemy nieoficjalne wyniki głosowanie do rady miasta Kamienna Góra.

aktualizacja 12:50

Znamy frekwencję do godziny 12.00

Stopniowo publikować będziemy nieoficjalne wyniki wyborów w Lubawce

Państwowa Komisja Wyborcza informuje o 137 incydentach łamania ciszy wyborczej na terenie całego kraju. W powiecie kamiennogórskim do godziny 10 głosowanie przebiega bez większych zakłóceń.

Stopniowo publikować będziemy nieoficjalne wyniki wyborów w Kamiennej Górze.
Wyniki z 11 komisji obwodowych

Dane statystyczne
dotyczące wyborów do rad
oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast
zarządzonych na 16 listopada 2014 r.

Zakończyła prace komisja wyborcza utworzona w szpitalu w Kamiennej Górze.

Cisza wyborcza rozpoczyna się na 24 godziny przed dniem głosowania, tj. w dniu 15 listopada 2014 r. od godz. 0.00 i trwa do zakończenia głosowania, tj. do godz. 21.00 w dniu 16 listopada 2014 r., jeżeli żadna z obwodowych komisji wyborczych, w wyniku nadzwyczajnych wydarzeń, nie podejmie uchwały o przedłużeniu głosowania.

Zobacz jaka frekwencja została osiągnięta w Kamiennej Górze:

Komitet Wyborczy Wyborców Razem KG spotkał się po zakończeniu głosowania. Kandydaci i sympatycy KW Razem KG wspólnie czekają na ogłoszenie wyników. 

REKLAMA