aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - Wokół lnu - podsumowanie projektu

Projekt Wokół Lnu skierowany był do młodzieży gimnazjalnej. Od początku września grupa 25 uczniów poznawała historię regionu, wzięła udział w szeregu zajęć i warsztatów związanych z tematycznie z lnem i jego obróbką. W Centrum Kultury odbyło się dzisiaj (28 października) podsumowanie projektu.

Kamienna Góra - Wokół lnu

W piątek (28 października) odbędzie się zakończenie projektu "Wokół lnu". Impreza zaplanowana jest w Centrum Kultury w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4).

Kamienna Góra - Wokół lnu

W sobotę (22 października) uczestnicy projektu "Wokół lnu" zapraszali mieszkańców Kamiennej Góry na artystyczne zakończenie zajęć. 

Kamienna Góra - Wokół lnu

Dzisiaj (sobota, 1 października) uczestnicy projektu "Wokół lnu" ponownie spotkali się w Centrum Kultury. Rozpoczęli przygotowywanie strojów, które będą niezbędne podczas happeningu.

Kamienna Góra - projekt Wokół lnu

Grupa młodzieży uczestnicząca w projekcie "Wokół lnu" rozpoczęła przygotowania do wystawienia etiudy.

Chełmsko Śląskie - uczestnicy projektu Wokół lnu przed Domkami Tkaczy - 12 apostołami

W sobotę (24 września) uczestnicy projektu "Wokół lnu" odwiedzili zespół 12 Apostołów - Domów Tkaczy w Chełmsku Śląskim.

Kamienna Góra - warsztaty tkackie

Dzisiaj (środa, 21 września) część uczestników projektu "Wokół lnu" wzięła udział w warsztatach tkackich prowadzonych przez artystki - uczestniczki Międzynarodowego Sympozjum Festiwalu Sztuki Włókna w Kowarach.

Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa

Uczestnicy projektu Wokół lnu uczestniczyli dzisiaj (sobota, 10 września) w zajęciach w Muzeum Tkactwa.

Kamienna Góra - projekt Wokół lnu

Grupa gimnazjalistów, dzięki udziałowi w projekcie Wokół lnu, pozna historię regionu. Pierwsze spotkanie odbyło się dzisiaj (piątek, 9 września) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

REKLAMA