aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

PTSM Kamienna GóraW dniu 20 grudnia 2018 roku zostały przeprowadzone ostatnie działania turystyczno-krajoznawcze organizowane przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych W Kamiennej Górze dla młodzieży szkolnej z Gminy Miejskiej Kamienna Góra oraz Powiatu Kamiennogórskiego przy wsparciu finansowym w/w jednostek samorządu terytorialnego.

PTSM - podsumowanie roku 2018

Dzisiaj (poniedziałek, 17 grudnia) w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbyły się dwa ostatnie spotkania podsumowujące szkolny sezon turystyczny 2018.

fot. PTSM-JR

W dniach 20 grudnia 2018 r. uczniowie klasy II e ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze, wybrali się do Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze. Drugoklasiści wzięli udział w cyklu lekcji muzealnych ?Zapraszamy do muzeum? organizowanych dla młodych mieszkańców naszego miasta ph. ?Kamienna Góra ? moje miasto? przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych i Muzeum Tkactwa przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 14 grudnia 2018 roku uczniowie klasy IV a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze wzięli udział w wycieczce autokarowo-edukacyjnej na warsztaty świąteczne do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie zorganizowanej przez Zarząd Oddziału PTSM w Kamiennej Górze dla młodych mieszkańców Kamiennej Góry. Zajęcia edukacyjne zostały przeprowadzone przez Edukatora Damiana Sadowskiego, w ramach cyklu wycieczek ?W harmonii z przyrodą? organizowanego dla młodych mieszkańców naszego miasta przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 19 grudnia 2018 roku uczniowie dwóch klas VI a oraz VII f ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli w wycieczce autokarowo-edukacyjnej na warsztaty świąteczne do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie zorganizowanej przez Zarząd Oddziału PTSM w Kamiennej Górze dla młodych mieszkańców Kamiennej Góry. Zajęcia edukacyjne zostały przeprowadzone przez edukatorów Damiana Sadowskiego i Macieja Zawieruchę, w ramach cyklu wycieczek ?W harmonii z przyrodą? organizowanego dla młodych mieszkańców naszego miasta przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 13 grudnia 2018 roku uczniowie klasy VII a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze uczestniczyli w swojej pierwszej wycieczce do Centrum Informacyjnego Karkonoskiego Parku Narodowego w Karpaczu przeprowadzonej w ramach cyklu wycieczek ph. ?Poznajemy zabytki i obiekty przyrody?, organizowanego dla młodzieży szkolnej przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniach 18 grudnia 2018 r. uczniowie klasy I d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze, wybrali się na swoją drugą lekcję muzealną do Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze uczestnicząc w cyklu lekcji muzealnych ?Zapraszamy do muzeum? organizowanych dla młodych mieszkańców naszego miasta ph. ?Kamienna Góra ? moje miasto? przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych i Muzeum Tkactwa przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 12 grudnia 2018 roku do gościnnego dla młodych turystów Muzeum Tkactwa, przybyli w dwóch turach mali turyści z czterech klas pierwszych oraz dwóch klas drugich ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze, którzy uczestniczyli w tradycyjnym Podsumowaniu Szkolnego Sezonu Turystycznego 2018.

fot. PTSM-JR

W dniu 18 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Krzeszowie odbyło się Podsumowanie Szkolnego Sezonu Turystycznego 2018, w którym uczestniczyli uczniowie dwóch klas drugich. Obie klasy przystąpiły w tym roku szkolnym 2018/2019 do cyklu imprez turystyczno-krajoznawczych dla młodzieży szkolnej z terenu powiatu kamiennogórskiego organizowanego przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych przy wsparciu finansowym Powiatu Kamiennogórskiego.

fot. PTSM-JR

W dniu 10 grudnia 2018 r. uczniowie klasy II a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze, wybrali się na swoją pierwszą klasową lekcję muzealną do Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze uczestnicząc w cyklu lekcji muzealnych ?Zapraszamy do muzeum? organizowanych dla młodych mieszkańców naszego miasta ph. ?Kamienna Góra ? moje miasto? przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych i Muzeum Tkactwa przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

REKLAMA