aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. PTSM-JR

W dniu 20 grudnia 2019 r. uczniowie klasy II a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze, wybrali się do Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze. Drugoklasiści wzięli udział w lekcji muzealnej poświęconej zwyczajom i tradycjom Świąt Bożego Narodzenia. Było to siedemnasta z tegorocznego cyklu lekcji muzealnych organizowanych dla młodzieży szkolnej przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych i Muzeum Tkactwa przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra oraz Powiatu Kamiennogórskiego.

fot. PTSM-JR

W dniu 13 grudnia 2019 roku uczniowie dwóch klas II a oraz II b ze Szkoły Podstawowej w Krzeszowie wybrali się na zwiedzenie Podziemnej Trasy Turystycznej ?Projekt Arado? w ramach cyklu wycieczek popularnych ph. ?Poznajemy zabytki i obiekty przyrody?. Cykl ten organizowany jest przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych dla młodych mieszkańców Gminy Kamiennej Góry przy wsparciu finansowym Gminy Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 19 grudnia 2019 roku uczniowie dwóch klas III a i III c ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do PPH ?Vitbis? Sp. z.o,o, w Złotoryi, która jest producentem szklanych bombek choinkowych. Wycieczka została przeprowadzona w ramach cyklu wycieczek organizowanych dla młodych mieszkańców Kamiennej Góry przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 13 grudnia 2019 roku uczniowie dwóch klas II a oraz II b z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do PPH ?Vitbis? Sp. z.o,o, w Złotoryi, która jest producentem szklanych ozdób choinkowych. Była to trzynasta z tegorocznych wycieczek w ramach cyklu ?Wycieczki edukacyjne i przyrodnicze? organizowanego dla młodzieży szkolnej z terenu naszego powiatu Góra przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych przy wsparciu finansowym Powiatu Kamiennogórskiego.

fot. PTSM-JR

W dniu 18 grudnia 2019 roku uczniowie dwóch klas I c oraz II d e ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do PPH ?Vitbis? Sp. z.o,o, w Złotoryi, która jest producentem szklanych bombek choinkowych. Wycieczka została przeprowadzona w ramach cyklu wycieczek organizowanych dla młodych mieszkańców Kamiennej Góry przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

Kamienna Góra - PTSM

Dzisiaj (poniedziałek, 16 grudnia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyły się pierwsze trzy spotkania podsumowujące udział uczniów z Kamiennej Góry w szkolnym sezonie turystycznym.

fot. PTSM-JR

W dniu 17 grudnia 2019 roku w reprezentacyjnej Sali Witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyło się uroczyste Podsumowanie Szkolnego Sezonu Turystycznego 2019, w którym uczestniczyli uczniowie klas IV-VIII z dwóch kamiennogórskich szkół podstawowych, którzy brali aktywny udział w cyklu imprez turystyczno-krajoznawczych dla młodzieży szkolnej z terenu naszego miasta organizowanego przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Kamiennej Górze przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-JR

W dniu 12 grudnia 2019 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce odbyło się uroczyste Podsumowanie Szkolnego Sezonu Turystycznego 2019, w którym uczestniczyli uczniowie dwóch szkół z terenu powiatu kamiennogórskiego, którzy brali aktywny udział w cyklu imprez turystyczno-krajoznawczych dla młodzieży szkolnej z terenu naszego powiatu organizowanego przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Kamiennej Górze przy wsparciu finansowym Powiatu Kamiennogórskiego.

fot. PTSM-JR

W dniach 16-17 grudnia 2019 roku w reprezentacyjnej Sali Witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyło się uroczyste Podsumowanie Szkolnego Sezonu Turystycznego 2019, w którym uczestniczyli uczniowie dwóch kamiennogórskich szkół podstawowych, którzy brali aktywny udział w cyklu imprez turystyczno-krajoznawczych dla młodzieży szkolnej z terenu naszego miasta organizowanego przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Kamiennej Górze przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

fot. PTSM-ZD

W dniu 6 grudnia 2019 roku uczniowie klasy VII a ze Szkoły Podstawowej w Chełmsku Śląskim wybrali się do Wrocławia na ?klasowe Mikołajki? w Teatrze Lalek. Wycieczka do Wrocławia członków Szkolnego Koła PTSM została wcześniej zgłoszona do cyklu imprez turystyczno-krajoznawczych dla młodych mieszkańców powiatu kamiennogórskiego organizowanych przez Zarząd Oddziału PTSM w Kamiennej Górze przy wsparciu finansowym Powiatu Kamiennogórskiego.

REKLAMA