aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UM Kamienna Góra

Miasto Kamienna Góra zaprasza do udziału w trzeciej edycji Cyklofiesty. Zabawę w rowerowym stylu zaplanowano w niedzielę, 9 lipca.

Kamienna Góra - działki ul. Krzeszowska - I przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości gruntowej składającej się z działek nr: 212/9 i 212/10 o łącznej powierzchni 17435 m2, położonej w obrębie nr 7 miasta Kamienna Góra przy ulicy Krzeszowskiej. Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze dla ww. działek prowadzi księgę wieczystą nr: JG1K/00023953/1.

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra, Al. Wojska Polskiego 10 w dniu 05 czerwca 2023 r. wywieszono wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, stanowiącej własność Gminy Kamienna Góra.

Kamienna Góra - działka ul. Wałbrzyska - I przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości gruntowej niezabudowanej działka 290 położonej w obrębie nr 7 miasta Kamienna Góra przy ul. Wałbrzyskiej o powierzchni 2666 m2. Przetarg odbędzie się 25 lipca 2023r. o godz. 9.00 w Urzędzie Miasta Kamienna Góra, sala nr 211. Cena wywoławcza za ww. nieruchomość wynosi 440 000,00 zł brutto.

Lubawka

Aktywne Miasta to ogólnopolski projekt, którego pomysłodawcą i organizatorem jest miasto Bydgoszcz. Celem projektu jest aktywizacja mieszkańców, mobilizacja środowisk rowerowych, propagowanie aktywnego wypoczynku, promocja turystyki rowerowej i roweru jako alternatywnego środka transportu i edukacja ekologiczna.

sanikomDzisiaj (wtorek, 30 maja) z powodu awarii wodociągowej do godzin popołudniowych wystąpią przerwy w dostawie wody w Lubawce (ul. Szeroka, Nadbrzeżna, Zakopiańska)

Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra, Al. Wojska Polskiego 10 w dniu 01 czerwca 2023 r. wywieszono wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy,najmu oraz użyczenia, stanowiących własność Gminy Kamienna Góra nr KROŚ.6845.1.2.2023. Szczegółowe informacje pod nr 75 610 62 78.

gmina Kamienna Góra

Wójt Gminy Kamienna Góra informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra, Al. Wojska Polskiego 10 w dniu 29 maja 2023 r. wywieszono wykazy nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, stanowiących własność Gminy Kamienna Góra.

OGŁOSZENIE – lokal mieszkalny Ogorzelec 63 – I przetarg

Wójt Gminy Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony  na sprzedaż nieruchomości lokalowej z gminnego zasobu nieruchomości :

gmina Kamienna Góra

Wójt Gminy Kamienna Góra ogłasza III przetarg ustny nieograniczony  na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej  z gminnego zasobu  nieruchomości :

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA