aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna GóraLXVI Sesja Rady Miasta odbędzie się 31 stycznia 2023 r. (wtorek) o godz. 14.30 w sali Nr 211 Urzędu Miasta, z następującym porządkiem obrad:

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra, Al. Wojska Polskiego 10 w dniu 27 stycznia 2023 r. wywieszono wykazy nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, stanowiących własność Gminy Kamienna Góra.

Lubawka, siłownia

Powstał nowy plan działania siłowni, która funkcjonuje w budynku stadionowym przy ul. Przyjaciół Żołnierza 6a. Siłownia jest wyposażona w sprzęt, zakupiony przez miłośników kulturystyki i jest udostępniona do korzystania całkowicie za darmo.

fot. UM Kamienna Góra

Miasto Kamienna Góra zakupiło 65 szt. narkotestów dla Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze. Zestawy kosztowały ponad 6,6 tys. złotych.

Kamienna Góra - działki ul. Jaśminowa - III przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza III przetarg ustny nieograniczony, na zbycie niżej wymienionych działek niezabudowanych, położonych w obrębie nr 5 miasta Kamienna Góra w rejonie ulicy Jaśminowej, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną:

Kamienna GóraLXV Sesja Rady Miasta odbędzie się 25 stycznia 2022 r. (środa) o godz. 13.00 w Sali Nr 211 Urzędu Miasta z następującym porządkiem obrad:

Kamienna Góra, Szkoła Podstawowa nr 2

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra ogłasza nabór na wolne stanowisko kierownicze: Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kamiennej Górze

Kamienna Góra, Szkoła Podstawowa nr 1

Kamienna GóraLXV Sesja Rady Miasta odbędzie się 17 stycznia 2022 r. (wtorek) o godz. 17.00 w sali Nr 211 Urzędu Miasta, z następującym porządkiem obrad:

Aktualizacja 16.01.2023.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA