aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. SP1 Kamienna Góra

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze organizuje Festyn Rodzinny. Impreza odbędzie się 31 maja na placu i boiskach przy szkole.

PZW Kamienna Góra Miasto

Z okazji Dnia Dziecka na zbiorniku But w Kamiennej Górze odbędą się spławikowe zawody wędkarskie.

 retro ukraina

Jedną z atrakcji Kamiennogórskie Giełdy Retro będzie stoisko z tradycyjnymi przysmakami ukraińskimi.

fot. Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze

Muzeum Tkactwa zaprasza na Kamiennogórską Giełdę Retro w sobotę 21 maja. Na kamiennogórskim rynku (plac Wolności) staną rozmaite stoiska handlowe, w tym z antykami, dziełami sztuki, książkami, płytami i wyrobami rzemieślniczymi.

Uniemyśl

Klub Przyrodników organizuje "Jarmark Przysłupowy" w Uniemyślu. Zaprasza do udziału wystawców: artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych, kuchni regionalnej, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich. Oferuje możliwość prezentacji swoich wyrobów w przestrzeni zabytkowej karczmy sądowej.

 raszow

W sobotę (21 maja) odbędzie się drugie sprzątanie Raszowa. Akcja rozpocznie się o godzinie 15 w trzech miejscach na terenie wsi.

Kolejka 23 - 22 maja

Kolejka 26 - 21-22 maja

Millennium Docs Against Gravity

Millennium Docs Against Gravity to największy w Polsce festiwal filmów dokumentalnych, który od początku swojego istnienia stawia na kino dokumentalne najwyższej próby oraz pogłębioną dyskusję na temat współczesnego świata.

fot. policja Kamienna Góra

Dolnośląska Policja zaprasza na piknik prewencyjny z okazji Dnia Dziecka - 30 maja 2022 roku w godzinach 10:00 - 13:00 na placu przed Dworcem PKP Wrocław Główny.

REKLAMA