aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra, leonardo school

Z okazji piątych urodzin Leonardo School w Kamiennej Górze zaprasza na festyn. Impreza odbędzie się nad zalewem w Kamiennej Górze w niedzielę (11 czerwca) w godzinach 14:00-18:00.

LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. Badania można wykonać w dowolnej lokalizacji, niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego.

Lubawka, Koncert CURCUMA

W sobotę, 24 czerwca w Domu Kultury w Lubawce zagra zespół Curcuma ze Szczecina. Gościem specjalnym wydarzenia będzie zespół Rock Tube z Kamiennej Góry.

Czerwone Gitary w Lubawce

W listopadzie br. w Domu Kultury w Lubawce gościł będzie zespół Czerwone Gitary. Grupa odwiedzi Lubawkę w ramach swojej jubileuszowej trasy z okazji 55. lecia Zespołu.

 maraton

30 czerwca o godzinie 19:00 przy wiacie biesiadnej w Miszkowicach rozpocznie się 24-godzinny maraton charytatywny w marszobiegu. Zbierane będą fundusze na leczenie 6-letniej Emilki.

Kamienna Góra, Centrum Kultury

W Centrum Kultury w Kamiennej Górze wystąpi Paweł Domagała. Trwa sprzedaż biletów, koncert zaplanowany jest na 21 września o godzinie 18:00.

Kino za Rogiem zaprasza - maj 2023
Chełmsko Śląskie, festyn rodzinny

Podczas X Festyny Rodzinnego w Chełmsku Śląskim wystąpi Lech Dyblik. Zaprezentuje recital Kruszenie kamiennych serc.

Bukówka, Dzień Dziecka

Na placu zabaw w Bukówce odbędzie się Dzień Dziecka. Zabawę zaplanowano na 10 czerwca.

Chełmsko Śląskie, festyn rodzinny

X Festyn Rodzinny w Chełmsku Śląskim odbędzie się 17 czerwca. Impreza odbędzie się na terenie szkoły. Zebrane podczas festynu pieniądze przekazane zostaną na rehabilitację młodego mieszkańca Chełmska Śląskiego.

REKLAMA