Drukuj

Kino za Rogiem w Krzeszowie

Krzeszowskie Kino za Rogiem zaprasza w piątek i sobotę. Kino działa w budynku domu kultury (ul. Kalwaria 1), tel. 75 610 60 15.

 

 

06 piątek, godz. 18.00 DUSIGROSZ

Francja, 2016, komedia, reż. Fred Cavaye, 1h 26' 8 zł.

Francois jest mężczyzną w średnim wieku. Jest utalentowanym skrzypkiem. Jest nielubianym sąsiadem. Jest samotnikiem. Jednak cechą, która określa go zdecydowanie najprecyzyjniej, jest chorobliwe skąpstwo. Francois jest DUSIGROSZEM.
Porządek jego świata, w którym pod prysznic (zimny!) wchodzi się ze stoperem, kolację je przy świetle ulicznych latarni, a telewizję ogląda przez lornetkę w oknie sąsiada, burzy pojawienie się dwóch kobiet: nowej (ślicznej) wiolonczelistki w orkiestrze i dziewczyny, która twierdzi, że jest jego córką… W roli dusigrosza jak zawsze znakomity, okrzyknięty królem francuskiej komedii Dany Boon.

07 sobota, godz. 18.00 MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3

Polska 2019, komedia, reż. Kordian Piwowarski 1h 30', 8 zł.

Rozwiedziona Kasia nadal mieszka z owdowiałą matką we wsi Brzózki i jest dyrektorką miejscowej szkoły. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin, który po latach spędzonych u ojca w Holandii zamierza rozkręcić w Polsce własny biznes. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys: profesor Wolański wraz z córką, umęczeni celebryctwem pani Wolańskiej, buntują się i uciekają z domu. Przypadkiem trafiają do wsi Brzózki, gdzie znowu splotą się losy Kasi i profesora, a także ich dorosłych dzieci. Kontynuacja losów bohaterów "Kogla-mogla" i "Galimatiasu".

07 sobota, godz. 15.00 Kino dla Malucha

Mikołajkowy zestaw

czas 50 min. 5 zł.

07 sobota, godz. 16.00 MIKOŁAJ I SPÓŁKA

USA 2018, muzyczny, biograficzny, reż. Andrew Erwin, Jon Erwin, 1h 45' 8 zł.

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w skórze świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne święta. Gwiazdka już za chwilę – liczy się każda sekunda!