aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

 pies

Potrzebna jest pomoc dla osoby, która chce adoptować psa. Właściciel psa zmarł, zwierzę może trafić do schroniska. Osoba, która chce go przygarnąć potrzebuje pomocy. https://zrzutka.pl/b9j3cw

Zwierzaki Bezdomniaki Home for Pet

Zwierzaki Bezdomniaki Home for Pets proszą o pomoc. - Jak wiadomo, nasi wszyscy podopieczni oprócz miłości, pogłaskania, przytulenia i ciepłego słowa, potrzebują przede wszystkim karmy. A karma znika u nas w okamgnieniu - piszą opiekunowie zwierząt.

 pies

Jeden z mieszkańców gminy Kamiennej Góry zmarł i pozostawił po sobie bardzo radosnego, starszego 14-letniego psiaka, który bardzo tęskni z swoim panem. Sąsiadka zaprzyjaźniona z czworonogiem, jest chętna, aby przygarnąć go do siebie i zaopiekować się nim by nie trafił do schroniska. Potrzebuje jednak kojca, ponieważ posiada już swoje dwa psy. Jeden z nich nie toleruje przyszłego towarzysza i nierozsądnym byłoby trzymać je razem. W związku z tym szukamy osoby, która ma niepotrzebny kojec i byłaby chętna go przekazać, tak aby psiak ostatnie lata życia spędził w spokoju i znajomym otoczeniu.
Informacje: Urząd Gminy, pok. 303 II piętro, tel. 75 610 92 90.

pies

Szukamy właściciela psa błąkającego się we wsi Jarkowice. Wszelkie informację proszę kierować do pracownika Urzędu Miasta w Lubawce – tj. Natalia Głuchowska tel: 516 317 112

Zwierzaki Bezdomniaki

Zwierzaki Bezdomniaki Home for Pets proszą o pomoc w leczeniu kolejnego zwierzaka. Tym razem wsparcia wymaga suczka Sonia.

kot

30.04. wieczorem w okolicy ul.Słowackiego, Śląskiej zaginął kot-Maniek. Nad prawą łapą odrasta mu sierść. Gdyby ktoś go widział proszę o informację. 609 579 150

pies

Pilnie poszukujemy właściciela lub osoby chętnej do adopcji suczki porzuconej około tydzień temu we wsi Wieściszowice. Suczka jest przyjacielska wobec ludzi i innych zwierząt, chętna do zabawy. Bardzo zależy nam, aby trafiła do ciepłego domu, który obdarzy ją należytą opieką.

pies

Poszukujemy właściciela psa bądź osoby, która może udzielić nam więcej informacji na temat suczki, która błąkała się po ul. Papieżą Jana Pawła II (okolice Urzędu Skarbowego) w Kamiennej Górze. Obecnie suczka przebywa pod naszą opieką. Ma charakterystyczne szelki. Jest bardzo przestraszona.
Kontakt 535 179 341

kot

W poniedziałek około godz. 16 zaginął nasz kotek-Władzio! Władzio ma ok. 3 lat, jest cały czarny, pod brodą ma biały krawat. Jest dużym kotem. Charakterystyczny jest u niego lekki garb na plecach, ponieważ Władzio ma uraz kręgosłupa. Kotek może być widywany w okolicach ul. Krótkiej, Wiejskiej, Wysokiej, Piastowskiej, ale może być wszędzie.

pies

W okolicach ul. Jedwabnej w Kamiennej Górze zaginął pies widoczny na zdjęciu. Właściciel czeka na informacje: 601 345 629.

Aktualizacja 17.04.2023.
Pies został odnaleziony. Dziękujemy za pomoc

REKLAMA