aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

katharsis

KATHARSIS Salon Zdrowia i Urody
ul. Okrzei 2
58-400 Kamienna Góra
tel 665 408 456
email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

fot. wp

Hiszpanię każdego roku odwiedzają miliony turystów. Co sprawia, że uznajemy ten zakątek świata za tak atrakcyjny? Trzeba przyznać, że Hiszpania potrafi oczarować i ma na to swoje niezawodne metody!

wp

Chcąc osiągnąć sukces w sektorze handlu internetowego, warto stworzyć model biznesowy, uwzględniający zapotrzebowanie konsumentów. Duże znaczenie ma również regularny monitoring działań podejmowanych przez konkurencyjne firmy. Warto wiedzieć, które rozwiązania mogą wpłynąć na polepszenie pozycji w e-commerce.

fot. wp

Jesień przyniosła nowe wydarzenie na rynku finansowym. Według kierownictwa platformy analitycznej FoxyCredit, spółka rozpoczęła działalność w Polsce. Przypomnijmy, że jest to drugi projekt w tym roku - w lipcu serwis został uruchomiony w Rumunii.

lh

Potrzebujesz kogoś, kto stworzy Twoją stronę internetową? Chcesz założyć sklep w sieci, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Gdy tylko zaczniesz szukać odpowiednich specjalistów, nieuchronnie natkniesz się na szereg określeń, których w potocznym języku zwyczajnie się nie używa. Co gorsza, niejednokrotnie będziesz mierzyć się z koniecznością przebrnięcia przez dziwnie wyglądające skróty, które mają świadczyć o bogatym doświadczeniu danej osoby.

fot. wp

Kontynuacja kryzysu epidemiologicznego stawia pod znakiem zapytania obecny stan gospodarki w Polsce i na świecie. Epidemia odcisnęła swoje piętno na większości funkcjonujących w kraju branży, utrudniając spekulacje na temat przyszłości dokonywanych przez przedsiębiorców inwestycji, wprowadzając pierwiastek niepewności, szczególnie wśród osób próbujących odnaleźć się w obecnej sytuacji ekonomicznej, bez profesjonalnej znajomości tematu.

Kamienna Góra - Anturium

Dom pogrzebowy, zakład kamieniarski Anturium, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika fizycznego - mężczyzny z prawem jazdy kategorii B.
tel. 881 791 007,  511 778 940

fot. wp

Prowadzenie biznesu wymaga nie tylko cierpliwości, ale także zaradności i wytrwałości w poszukiwaniu nowych klientów i kontrahentów. Rozmowy biznesowe bywają bardzo stresujące, dlatego warto wybrać odpowiednie miejsce, w którym na spokojnie będziesz mógł przedstawić swoje pomysły. Podpowiadamy, gdzie warto umówić się z potencjalnym współpracownikiem, by spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Oświadczenie radnego M. Zbrzyznego

sanikom

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Sanikom” Sp. z o.o., zatrudni:

- mechanika maszyn i urządzeń

* kontakt pod numerem telefonicznym: 603 104 174 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 14:00)

- kierowcę śmieciarki kat. C

* kontakt pod numerem telefonicznym: 697 677 018 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 14:00)

REKLAMA