aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. via wp

Z różnego rodzaju dozownikami można spotkać się już w codziennym życiu – jednak w przestrzeni laboratorium sprzęty dozujące różnego rodzaju substancje to bardzo precyzyjne i ważne akcesoria. Potrafią bowiem bardzo dokładnie odmierzyć ilość danego odczynnika, a tym samym służyć jako niezastąpiona pomoc podczas przeprowadzania jakichkolwiek reakcji chemicznych czy pobieraniu próbek do badań.

fot. via wp

Wycieczka do Stanów Zjednoczonych to znakomita okazja do zakupów – w Ameryce wiele produktów można nabyć zdecydowanie taniej niż w Polsce. Na jakie artykuły warto zwrócić szczególną uwagę, będąc w USA? O czym należy pamiętać w sklepie i gdzie najlepiej wymieniać walutę?

fot. via wp

Chociaż tematyka aranżacji i ozdabiania wnętrz prezentuje wachlarz bardzo kreatywnych i interesujących pomysłów, wielu estetów zgadza się co do tego, że najlepszym rodzajem ozdoby wnętrza jest odrobina natury. Rośliny są w stanie uatrakcyjnić wystrój każdej zamkniętej przestrzeni użytkowej, w tym także domowych pieleszy. Zaproszenie zieleni do każdego budynku jest możliwe nie tylko dzięki dobrym chęciom, ale również pewnym niepozornym akcesoriom, które zapewniają każdej roślinie, małej i dużej, konieczną mobilność. Mowa oczywiście o doniczkach.

fot. via lh

Naturalne kosmetyki na bazie wyciągów z roślin w niczym nie ustępują aptecznym kosmetykom o nowoczesnych i skomplikowanych formułach. Siła tkwi w naturze, która dostarcza nam wsparcia w walce z suchą skórą. Zobaczcie, po jakie preparaty warto sięgać, aby cieszyć się nienagannym wyglądem.

fot. wp.pl

Cięcie laserowe to nowoczesna i bezpieczna technologia, która na dobre zagościła w wielu dziedzinach. Laser nie bez kozery kojarzy się z precyzją, a niejednokrotnie okazuje się, że to jedyna metoda, która pomoże nam zrealizować nasz cel z zachowaniem dbałości o najmniejszy nawet szczegół.

oceń radnegoJuż po raz jedenasty proponujemy internautom ocenę radnych. Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy wysłać SMS-a. Zabawa trwać będzie do 3 grudnia 2017 roku do godziny 20.

Zobacz wyniki głosowania według stanu na godzinę 20:00 23 listopada

oceń radnegoJuż po raz jedenasty proponujemy internautom ocenę radnych. Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy wysłać SMS-a. Zabawa trwać będzie do 3 grudnia 2017 roku do godziny 20.

Zobacz wyniki głosowania według stanu na godzinę 20:00 24 listopada

Zobacz, jak oceniany jest Twój radny

fot. via lh

Pościel kupuje się zwykle raz na kilka lat. Na zakupie nie powinno się oszczędzać, gdyż od jakości poszewek na poduszki i kołdrę zależy komfort użytkowania kompletu. Czy pościel z kory jest odpowiednim wyborem?

Kredyt OK - Kamienna Góra

fot.via wp

Z każdym rokiem systematycznie wzrasta liczba osób, które wymieniają walutę za pośrednictwem Internetu. Jedynie niewielki procent nadal korzysta z transakcji w stacjonarnym kantorze. Ta zauważalna tendencja jednoznacznie kończy erę tradycyjnych kantorów na rzecz internetowej wymiany walut.